Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pisałem parę dni temu, że udało mi się znaleźć entry level IT robotę, a wcześniej robiłem na budowie, markecie i magazynie. Robota jako asystent tech i IT.

@Forak się pytał jakie kursy zrobiłem. Ja jestem na zachodzie zagranico i zrobiłem CompTIA A+, Nerwork+ i Security+. Nie wiem czy te certyfikaty są popularne w Polsce, ale mi pomogły. Jedyny minus że egzamin kosztuje jakieś 300-400 euro za jeden. Ja się sam uczyłem z darmowych źródeł i tylko ten hajs za egzamin płaciłem. Jak się nie zda to oczywiście trzeba znowu zabulić.

Ktoś inny napisał że nie zaczynam dnia od małpki, tylko od kawy i myślę że się rozwijam. Ja akurat nigdy w pracy nie piłem, ale już mnie #!$%@? brała jak musiałem na tych pijusów i narkusów na budowie patrzeć. To była robota na budowie u Janusza #zagranico to sobie wyobraźcie co tam się działo. Tutaj w BIURZE w pierwszym tygodniu byłem na spotkaniu teamu digital, miałem spotkaniem z menago i reprezentantem jakieś firmy który chce nam sprzedać jakiś plugin do innego programu co używamy. Nauczyłem się troche Salesforce, jak używać Teamsów, wewnętrznych programów, byłem a spotkaniu całego działu corporate. Dla mnie to dużo jak na jeden tydzień. Dobrze też że mój menago nie oczekuje ode mnie dużo i tylko chce żebym się uczył. Nie wiem czemu mnie w ogóle przyjęli jak ja emigrant itp i nawet aż tak dobrze języka nie znam

Jak na razie dużo bardziej mi się podoba w biurze niż na budowie. Czysto, cicho i przyjemnie. Ludzie uśmiechnięci i trzeźwi. W biurze kawki, herbatki, ciastka, owoce,prysznice. Dla mnie luksusy po tych 5 latach na budowie. Do tego 7 godzin pracy dziennie, flexible working hours więc mogę zacząć 8-10 ranko, mogę też pracować 3 dni w tygodniu z domu, ale na razie chodzę cały czas żeby ludzi poznać.

Ja dałem sobie deadline do końca zeszłego roku i powiedziałem, że moja noga więcej nie postanie na budowie ani innym magazynie, czy markecie. Na szczęście spadła mi ta robota z nieba bo aplikowałem o różne pracę od 10 miesięcy i nic. Chociaż wcześnie miałem tylko A+, dopiero od Grudnia miałem te 3 certyfikaty.

Piszę z anonima bo dostałem bana, a żeby nowe konto założyć to mi nie przychodzi sms na zagraniczny numer ehhh.

#przegryw #robpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz