Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet każdy wspiera finansowo tą patologię przyczynia się do podwyższenie cen nieruchomości w Polsce. Teraz ceny będą sztucznie podbijane przez takich debili co nawet prawdziwymi sportowcami nie są, a zgarniają duże gaże
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet:
Na poprzedniej gali Natan liczył wypłatę w ilości mieszkań, a Błoński mówił, że zarobione pieniądze zainwestuje w mieszkanie w Warszawie.
Rok temu powstała rapowa piosenka „landlord” z tekstem - „landlord, wynajmuje moje mieszkania fankom”.
Znanymi inwestorami są też Roksana węgiel, a deweloperem stał się nawet Donatan od ubijania masła cycem.

Jeśli to nie jest szczyt bańki to ja nie wiem co nim jest. Cały kwiat inteligencji już wszedł w nieruchy
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Przypomina mi to pewną opowieść. Dzień przed czarnym czwartkiem, pewien makler poszedł wyczyścić obuwie u pucybuta. Podczas wykonywanej usługi pucybut zapytał, czym się zajmuje jego klient. Makler odpowiedział, że obrotem, czyli kupnem/sprzedażą papierów wartościowych na giełdzie. Pucybut za to odrzekł, że także posiada akcje, które zakupił jakiś czas temu, bo cała ulica o tym mówi. Tego samego dnia makler sprzedał wszystkie akcje, jakie posiadał uznając, że skoro każda osoba posiada
  • Odpowiedz
jak ulica wchodzi to trzeba #!$%@?ć


@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: to nie jest uniewersum big-short, to prawdziwe życie XD Nic nie jebnie dopóki nie będzie dla ludzi lepszego sposobu na bezpieczne lokowanie kapitału. Ani krypto ani giełda takimi nie są, gotówka przy obecnej inflacji również.
  • Odpowiedz
@drylu09: nie mów hop, tu jest Polska a nie Stany i gwarantuję, że jeszcze zobaczysz inflację 8 albo więcej procent po urynkowieniu cen energii i powrocie vat na żywność.
  • Odpowiedz