Wpis z mikrobloga

@thomeq: Zobacz sobie w spisie powszechnym 21' i tyle strona 88/89 ilość singli. Poza tym nie wszyscy formalizują związki albo rejestrują formalnie w PL. Singli jest ~40% singielek ~20% resztę wydedukuj sam. Nieważne ile się urodziło tylko ile jest teraz na miejscu.

Tak samo te artykuły nie powstały z d@py bez danych i bez powodu
navaare - @thomeq: Zobacz sobie w spisie powszechnym 21' i tyle strona 88/89 ilość si...

źródło: Capture123123135455

Pobierz
@Nordri: Ja jako 30 letni incel, czasem sobie wyobrażam że pewnego dnia budzę się z twarzą i ciałem 10/10, po czym wychodzę z domu i zapraszam na randkę, pierwszą kobiete, która mi się spodoba. Przez co robię jej dzień.
@120_Dni_Sodomy: Skarbie, na tym polega ten znienawidzony blackpill, ładna osoba i gównem mogła by się wysmarować i była by piękna. Natomiast osoby szpetne jakby o siebie nie dbały, to swojej atrakcyjności nie podniosą, bo liczy się wrodzony potencjał.
@Chodtok: nie obchodzi mnie zdanie nastoletniego trolla, któreru wydaje się że pozjadał wszystkie rozumy (na co wskazuje pyszałkowaty ton, sb etc.) lub coś w tym stylu. Dobrze wiem, co mówię. Życie jest złożone i czasem (jak masz farta), możesz być d3b1lem, ale jedną rzecz robisz bdb i to wystarcy. Nic więcej, wygrałeś życie.