Wpis z mikrobloga

"Na Łotwie 50% osób w wieku od 18 do 24 lat popiera przywrócenie poboru do wojska tylko dla mężczyzn"


@sildenafil: Nie wiem, mi dzisiaj w robocie jakiś stary dziad powiedzial, że młodym chłopom to by się wojsko przydało. #!$%@? mnie to jak stare dziady po służbie wojskowej, które jeszcze (jak sam chłop mówił) kombinowały jak wojska uniknąć teraz wysyłałyby młodych na ćwiczenia najlepiej roczne. #!$%@? mnie jak ludzie których to nie
Wink - >"Na Łotwie 50% osób w wieku od 18 do 24 lat popiera przywrócenie poboru do wo...

źródło: woj

Pobierz
  • 2
@NicolasLatifi: No nie do końca bo gdyby większość mężczyzn była za, to co w takim razie?

@Wink W takich chwilach z takimi dziadami trzeba ostro obnażać ich hipokryzję, bez ceregieli. Właściwie to wojsko by się przydało szczególnie kobietom.
Mam dość podobną sytuację ale w rodzinie, i to jest frustrujące jak starsi ludzie nie rozumieją tego że podejście ludzi pod tym względem się zmienia. Takie słowa potrafią wyrządzić wiele przykrości.
A co
Czy dlatego, że 100% kobiet było za, a 100% mężczyzn było przeciw, co dało magiczne 50% za?

@sildenafil: żadna poważna sondażownia nie robi badania na niemiarodajnej grupie. więc albo łotewskie społeczeństwo faktycznie popiera obowiązkowy pobór, albo to są wyniki jakiejś internetowej ankiety na kiju, bez żadnego znaczenia
Płód w jakimś wczesnym tygodniu to nie jest osobny organizm. To jeszcze nie dziecko. Jeśli zagraża życiu kobiety, to jest to jej sprawa.


To tak samo jakbyś traktował plemniki jako osobne organizmy.


@mk321: chyba nie do końca rozumiesz na czym polega kod DNA :)
@sildenafil: wszyscy kobiety i mężczyźni którzy chcą powrotu zety sami powinni zetę przejść przymusowo, żeby nie było im tak łatwo szafować czyimś życiem. Dla mnie to czyste #!$%@?ństwo.
@sildenafil watpię by były to tylko kobiety. Na przykład matki majace dzieci w tym wieku mogły być przeciw. No i jest wiele mężczyzn, ktorzy po prostu chcą walczyć. Na Ukrainie jest wiele obcokrajowców nawet, którzy walczą, bo chcą. Tacy mężczyźni mogą uwazac, ze jest to potrzebne.
@mk321: xDDD nie odróżniasz nawet żyjących komórek od martwej zrogowaciałej tkanki... won do szkoły na biologię a nie na wykopie

DNA w plemniku rózni się od dna w plemniku + komórce jajowej o dna komórki jajowej