Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Mam taka sytuacje w zyciu ze moja narzeczona oznajmila mi wczoraj ze jedzie na wieczór panienski do Hiszpanii. Maja tam byc 5 dni i przez te dni cos tam pozwiedzac i poimorezowac. Z mojej strony nie chce sie zgodzić na ten wyjazd bo to wiadomo, kilka dziewczyn w obcym kraju to niebezpiecznie a dodatkowo wyłoży kupe pieniedzy na ten wyjadz (ma wyjść kolo 4k - 5k ze wszystkim a obecnie odkladamy na nowe mieszkanie, a ona nie zarabia dużo). Niestety za nic ma moje słowa i mówi ze juz podjęła decyzje (bez uzgodnienia ze mna). Przez cala ta sytuacje wpadam juz w jakies stany depresyjne. Myslicie ze przesadzam czy jednak racja leży po mojej stronie? Co byście zrobili na moim miejscu?
Zastanawiam sie przez to tez nad zerwaniem.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 188
  • Odpowiedz
to tak jak miec zaufanie do psa, ze jak go zostawisz sam na sam z szynką to jej nie #!$%@?. Jeżeli w to wierzysz to powodzenia xd


@Instrybutor_z_Orlenu: przyrównujesz swoją (jak widac hipotetyczną) partnerkę do psa?

:D
  • Odpowiedz
@Kenjiy

@WpiszSwojLogin: @Grizzzly a tutaj nie chodzi o to ze się puści tylko o bezpieczeństwo. Kilka dziewczyn w obcym kraju to duzo nie trzeba zeby ktos np jakas tabletkę gwaltu wrzucil


Trochę się to nie spina, że piszesz, że to nie obawa o zdradę tylko o bezpieczeństwo, a jednocześnie chcesz z nią zrywać. Czyli boisz się głównie, że jej się coś stanie więc dlatego z nią zerwiesz?
  • Odpowiedz
@Kenjiy: OPIe z babami na logike nigdy nie rozmawia się. Możesz oznajmić różowej, że jej decyzje oddbierasz jako jednoczesną bezproblemowość gdy ty będziesz na swój lub jakiegoś kumpla kawalerki leciał na tydzień do Tajlandii ( ͡º ͜ʖ͡º)

+ skoro panna ma tak wyrąbane w finanse a mało zarabia to zadbaj też by mieszkanie któe chcecie kupować było Twoje w takim wymiarze w jakim ty je sfinansujesz.
  • Odpowiedz
@Kenjiy:

Coś mi mówi, że to bait, ale jeśli nie to...

1. Czy często zdarzają się u niej akcje, gdzie imprezy + koleżanki > ty, związek, wasze sprawy?
2. Czy jej kasa jest na jej potrzeby, a twoja na resztę rzeczy?
3. Czy to raczej ty się dostosowujesz do jej spraw i potrzeb czy ona tak samo potrafi?
4. Organizujecie wspólny czas pod to co ona chce i potrzebuje, czy pod
  • Odpowiedz
@Kenjiy: ile k@#&^%$&^????? niech s@#$#@$%, tyle wydać na panieński. a później będzie Twoją utrzymanką z małym Hose w drodze, 4-5 klocków to mogłaby jednak zainwestować w wasz wspólny wyjazd, Ty dajesz drugie tyle i macie odskocznie od stresów związanych z odłożeniem kasy na wasze mieszkanie, to dobrze robi na przemyślenia jak to efektywnie zrobić, przywraca energię, ale widocznie ona woli sama. Byłem na paru kawalerskich, były atrakcje, był alko i żarcie
  • Odpowiedz
@Kenjiy: @banicjant997 Te wszystkie wykopowe bajki w tym stylu można podsumować - jeśli nie lubisz dziewczyn które mają ochotę na takie wyjazdy i zabawy, to po co się pchałeś w taką relację a tym bardziej małżeństwo? A jeśli jednak się pchasz, to czemu masz zamiar ją ograniczać i więzić?
  • Odpowiedz
@Kenjiy a czym to wg ciebie się różni od po prostu wyjazdu na wakacje? hiszpania to nie egipt czy inna arabia żeby było tak niebezpiecznie xd gdyby jeszcze jechała z jedną koleżanką to bym zrozumiała, ale w kilka osób? czym się to różni od pójścia na imprezę? myślisz że dorosłe kobiety nie są w stanie o siebie zadbać? koleś, dziewczyny nawet do wc wchodzą razem na imprezach xD nie jesteś jej ojcem
  • Odpowiedz
@Kenjiy

@WpiszSwojLogin: @Grizzzly a tutaj nie chodzi o to ze się puści tylko o bezpieczeństwo. Kilka dziewczyn w obcym kraju to duzo nie trzeba zeby ktos np jakas tabletkę gwaltu wrzucil


Bez przesady, to Hiszpania, a nie kraj 3 świata. Pewnie jeszcze jadą do jakiegoś mega turystycznego miejsca gdzie raczej z bezpieczeństwem nie ma dużych problemów.
  • Odpowiedz
życzyłbym udanej zabawy. Poprosiłbym o spakowanie wszystkich jej rzeczy z mojego mieszkania.


@kosmita:

Ja sobie nie wyobrażam abym nie mogła jako jedyna pojechać na panieński koleżanki. Skoro zaprosiła to znaczy że zależy jej na tym koleżeństwie, więc nie jechać tylko dlatego że kotwica w postaci nie ufajacego faceta na z tym problem to robienie z siebie podnóżka.

Jak to jest że jak baba zabrania czegoś facetowi to kwik że pantofel, ma
  • Odpowiedz