Wpis z mikrobloga

#napierala #lepszykomentator

Obiecałem Wam, że już nie będzie więcej o Kśku, ale, kórwa, muszę ;] Jeśli ktokolwiek byłby ciekawy, jak tam postępy w chorobie Kśka, to uprzejmie informuję, że jest to etap: jo żech jest antropofag, jo żech skuńczył kurs korespondencyjny na cosinusie! Jo się znom na prowadzeniu wojny! Jakbych był szefem MON Izraela, to bych kozoł yebnonć atomówką w Hamasa i hój!
Zayatzz - #napierala #lepszykomentator 

Obiecałem Wam, że już nie będzie więcej o Kś...

źródło: 1000008837

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Wrzucaj wrzucaj, na tagu i tak wieje chuyem po calosci. Doktorek sie juz serio chyba skonczyl i trzeba znalezc sobie nowego wioskowego glupka do szkalowania. Ten wczorajszy wywiad tez nuda, 2 godziny gadac i nic ciekawego nie powiedziec to jednak sztuka
  • Odpowiedz
@schweizer: nam wieje, bo pietrek ma stabilną dole z patronita, costam pouczy w wyższej szkole lansu i baunsu i dostanie tez kilka patoli, cos mu skapnie z ksiazki giełzaka i sobie żyje i żre jak rurkowiec. Także meltdown nie ma już co czekać bo pietras obniżył swoje oczekiwania. On myślał, że na fali wojny wypłynie grubo jak Zychu czy nawet kurczak mały, ale ostatecznie się pogodzil z losem i woli mieć
  • Odpowiedz
  • 1
@Ustasa207: ale zwróć uwagę, jak szybko postępuje ten jego autyzm i mitomania. Jeszcze parę tygodni temu nauczał, że chrześcijanie doprowadzili do upadku Imperium Rzymskie, a teraz wypowiada się w kwestii użycia broni masowego rażenia ;] Nie wiem, czy on świadomie bawi się w edgelorda czy tak na serio, ale i tak czekam na pełnoobjawową psychozę u niego ;]
  • Odpowiedz
@Zayatzz: A właśnie, przecież lepszy farmazoniarz miał wyjaśnić "szuryzmy" Epikurejczyka i wykazać, że Imperium Rzymskie upadło wyłącznie przez chrześcijaństwo.
  • Odpowiedz
  • 1
@No_mad: powiedział, że zrobi to po świętach, ale rozegrał to – jak na jego możliwości – bardzo sprytnie, ponieważ przytomnie nie sprecyzował, po których ;]
  • Odpowiedz