Wpis z mikrobloga

@PanL: Jak chcesz nowy telefon to weź sobie zwykłą 15 z outletu x-kom - za 3700 zł.

Pod pewnymi względami jest lepsza niż 13 pro.
- dynamic island
- A16
- 48MP
- usb-c
- świeża bateria (nie leżakowana od 2 lat)

Jedyne co jest gorsze, to zoom x2 zamiast x3.

Jak koniecznie chcesz 13 pro, to kup prywatnie od kogoś z OLX za 2500 zł. Bez sensu szukać teraz
  • Odpowiedz
jakos iphone 11 normalnie leży w mediamarkt


@robert-mackowski: znajdz nowego iphona 14 pro w normalnym sklepie typu mediamarkt xkom itd i zobacz ile kosztuje, a potem zastanow sie dlaczego jest drozszy od 15 pro.
13 pro nie znajdizesz juz nigdzie, poza allegro i innymi "nowy bez folii".

Wersje pro przestaja byc produkowane, wraz z premiera nowych modeli, cena lekko spada i pro znikaja ze sklepow jak swieze buleczki. Taka sytuacja ma
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: no teraz przedstawiles inne argumenty. Sam fakt że jest nieprodukowany nic nie zmieniał, bo iphone 11 został wycofany przez Apple w tym samym czasie: "On September 7, 2022, Apple removed the iPhone 13 Pro and iPhone 13 Pro Max as well as the iPhone 11 and iPhone 12 Mini from their official website following the release of the iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro and iPhone 14 Pro
  • Odpowiedz
no teraz przedstawiles inne argumenty.


@robert-mackowski: dał dokładnie takie same argumentu, tylko ktoś nie potrafił zrozumieć. Wyraźnie odpisał, że model co chciał @PanL jest nieprodukowany od 1,5 roku

Gdzie kupię we Wrocławiu IPhone’a 13 Pro

nigdzie, nie jest produkowany od 1.5 roku.


  • Odpowiedz
@mirekwirek:

nie robi w RAW... także to nie jedyne...


Masz racje.

Ale nie spodziewam się, żeby Miras tego potrzebował. Nikt normalny tego nie używa. Jakby chciał super jakość zdjęć do realizacji sesji, to szukał aparatu albo przynajmniej iPhone 15 pro
  • Odpowiedz
@vnzb92: Może nie mam 13 Pro i może jestem nienormalny, ale m. in. po to kupiłem iPhone'a Pro, żeby miał RAWy ;)
I RAWy nie tylko do super jakości zdjęć podczas sesji. I 13 Pro też ma dobre RAWy. Także.. :)
  • Odpowiedz
@vnzb92 może, nie mam w ogóle iPhona tylko Galaxy S22 który robi RAWy, ale jak chce robić porządne zdjęcia, które miałbym potem obrabiać to biorę lustro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@PurpleHaze: siedzę w tym temacie i mogę potwierdzić że są nowe iphony xr i 11, 12 już długo nie widzialem, 13 czasami się zdarza, 14 idą cały czas.
Z pro idą czasami 14, czasami 11, 12,13 nie ma.
Sklep dosyć duzy, galaxus.ch
  • Odpowiedz