Wpis z mikrobloga

Widzę, że kilka osób zastanawiało się, czy jest jakiś dowód na to, że Niemcy zakulisowo blokują polskie inwestycje takie jak #cpk. Otóż nie, nie ma, to żałosny spin prawackich idiotów z PIS który razem z narracją godnościową szkodził projektowi. Jeśli ktoś zablokuje i pogrzebie CPK to będą to sami Polacy, nieudaczni posłowie lub udzędnicy uwikłani w swoje interesy lub pożyteczni idioci, którzy w kółko będą bredzić że nie warto i się nie opłaca, a poza tym kojarzy się z PIS więc na pewno jest bez sensu. Wykopek nie odróżnia słusznej idei od partii z którą ta idea mu się kojarzy. Zamiast tego jest wojna dzikich plemion jak w afrykańskim bantustanie.

#bekazwykopkow #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka #sejm #kanalzero #bekazpisu #inwestycje #gospodarka
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
czyli mówisz, żeby nie robić audytu i nie skontrolować tego, co PiS tam powyliczał (bo przecież to partia znana z bezbłędnych założeń i wyliczeń)


@Voycjeshyna: Jak ty żeś to w ogóle wykombinował na podstawie tego wpisu to ja nawet nie wiem. To jest to o czym pisałem, co to w ogole za myślenie wykopka, że jak ktoś powiedział że coś zrobione za PIS było dobrym pomysłem to od razu ma znaczyć
  • Odpowiedz
@aei9077: (centro)prawica jest uwaleniem CPK albo choć za redukcją strat choćby z tego powodu że PIS lubi kłamać, kraść i prowadzić politykę jak za PRL. Nawet Korwin i Braun nie chcą CPK choć oni mogą sobie gadać kiedy nie rządzą.
CPK chce przede wszystkim Lewica, PIS I RN. Zresztą czym mają teraz odwracać uwagę? To ich jedyny argument że Tusk libek wszystko zabierze choć nie ma czego zabrać bo nie istnieje
  • Odpowiedz
  • 1
No i co z klimatem


@Skorvez_957_: Zatroskanych klimatem uspokajam, komponent kolejowy jest wybitnie pro-klimatyczny bo promuje komunikację zbiorową między miastami, a jeśli chodzi o lotnisko to była wczoraj informacja, że komisja transportu parlamentu europejskiego zatwierdziła wpisanie lotniska (i dużej części szprych CPK) do listy strategicznych projektów unijnych sieci TEN-T, więc chyba tam wiedzą co robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: https://www.rynekinfrastruktury.pl/wiadomosci/intermodal-i-logistyka/cpk-w-sieci-tent--komisja-na-tak--89794.html
  • Odpowiedz