Wpis z mikrobloga

Co myśli randomowy Polak o pryszczatym typie z siłowni na plaży
„Ale ma pryszcze, on to na pewno bierze sterydy ”
Jaka jest prawda:
Kazeina to syf, białko z produktów mlecznych #!$%@? IGF-1 w kosmos, a 3/4 typów na siłce ma syfy od odżywki i twarogu

#silownia #mikrokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 4
@Bardamu Swego czasu jadłem 200g białka codziennie i prócz gazów i częstej sraki nigdy mnie nie wysfiało, ani na twarzy ani na plecach i klatce. Jedynie miałem małe potówki XD na siłce jak ktoś ma krosty to widzę albo młodych którzy mają problemy z dojrzewaniem i hormony im wariuja, albo ci co walą. Kiedyś typ mial cała górną część plecow I od barków do łokcia w krostach i ty powiesz ze to
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Nie stosuję akurat odżywki białkowej, ale fakt jak stosowałem w szejkach to musiałęm zrezygnować bo 6 razy w ciagu godziny w klopie byłem, a o tych polioliach pierwsze słyszę i chętnie się zagłębię bo codziennie chodzę tak wzdęty że masakra.
  • Odpowiedz
@Bardamu: bzdury... u mnie jedyny przypadek, kiedy zaobserwowałem pogorszenie się stanu cery był wtedy, gdy zacząłem bazować na nabiale jako zasadniczym źródle białka. Tylko trwało to chwilę, a później się organizm jakoś zaadaptował.
  • Odpowiedz
@dsomgi00: @Saprofit ja waze 80kg i jem 160g białka i mnie syfi jak mololata a mam już 28 lat xd dziennie idzie około 40g wpc, 8-10 kulek mozzarelli tygodniowo i może z pół litra jogurtu na tyg. Jest jakiś sposób oprócz odstawienia by to przeszło? Jak jadłem samo mięcho nie syfilo mnie tylko że mam wysoki kwas moczowy i musiałem się przerzucić na nabiał, zresztą mięso mi trochę już zbrzydło, w
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Pierdy od białka to nie mit, jeśli jesz jak maciora (tak jak ja kiedyś jadłem) i nie przeżuwasz dokładnie białko, to ono źle się potem trawi i jest pożywką dla bakterii produkujących wzdęcia (enzymy trawienne nie nadążają), czy coś w ten deseń.
W każdym razie kiedyś po zjedzeniu dużej ilości białka miałem takie sranie, że w całym domu waliło zgniłym jajem, a wystarczyło, że po prostu zacząłem jeść powoli i
  • Odpowiedz