Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #warszawa #przemysleniazdupy

Czemu nikt w Polsce nie rusza domków jednorodzinnych w miastach?
Przecież to są grunty w centrach miast, które służą garstce bogaczy.

Nawet nie chodzi o to żeby je zabrać i koniecznie betonować budując tysiące mieszkań,
ale można z nich równie dobrze zrobić miejsca do pracy dostępne dla wszystkich, a nie jakieś zamknięte księstwa udzielne dla wybranych z ujemną wartością dla innych,
bo co najwyżej można tam poczuć zapach palonych grilli i libacje bananowców.

A tak wygląda przestrzeń 1 km od metra wierzbno i 4km do pałacu kultury.
elgebar - #nieruchomosci #warszawa #przemysleniazdupy

Czemu nikt w Polsce nie rusza ...

źródło: 3571809

Pobierz
  • 49
ale dziadek płaci za dzierżawę. No i płaci też podatki. Ja też płacę na dziadka. Nie mam z tym problemów.


@Krupier: Dziadek płaci minimum na utrzymanie jakie jest. Właśnie dyskusja jest na ten temat żeby nie płacić na dziadka. Na moje hobby grania w gierki się nie zrzucasz. Ale na jazdę rowerem już tak, dlatego że ścieżki rowerowe są tanie w stosunku do ich zalet dla społeczeństwa. Tak samo zrzucasz się
Dziadek płaci minimum na utrzymanie jakie jest. Właśnie dyskusja jest na ten temat żeby nie płacić na dziadka.


@lagopus: ale mi pasi płacenie na dziadka.

Na moje hobby grania w gierki się nie zrzucasz. Ale na jazdę rowerem już tak, dlatego że ścieżki rowerowe są tanie w stosunku do ich zalet dla społeczeństwa.


@lagopus: mogę ci przelać piątaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak samo zrzucasz się
@Ogau: #!$%@? prawda, mieszkam w mieście i uważam, że RODów nie należy tykać.
W mieście rodzinnym rodzice mają działkę na rod i to piękna sprawa jest.
W tamtym wpisie pierdzieli, że obcy nie są wpuszczani na RODy, no i bardzo dobrze, bo zaraz rozkradliby wszystko. Moim rodzicom co roku ktoś #!$%@?ł się na działkę i zbierał owoce. Nie wszystkie, ale pewnie jakieś dzieciaki wpadały najeść się.