Wpis z mikrobloga

@mikau: masz stroboskop i jesteś odcięty od jakiegokolwiek innego, stałego źródła światła. Potwornie męczy oczy coś takiego, wysusza i podrażnia. Zazwyczaj ludzie wcale nie są zmęczeni przez sam fakt patrzenia w VR a właśnie przez ich "słabe" odświeżanie. Słabe dałem w cudzysłów, bo niestety jest to popularna metoda na wyostrzenie obrazu i niwelowanie efektu smużenia. W telewizorach też zazwyczaj da się teraz włączyć czarną klatkę (często nazywane po prostu tryb sport).
@NiBBonacci: z tego co się orientuje to google glass to było zupełnie coś innego, a te okularki od apple działają jak wyświetlacz w całości a nie tylko drobna część rzutowanego ekranu. Moim zdaniem gdyby to wyglądało schludnie a nie jak pływackie gogle i zostało przeprojektowane to może wyprzeć monitory i telewizory a nawet smartfony ale nie jako coś w zastępstwie a chodzi o ekran po prostu, zamiast smartfona mielibyśmy smartwatche sparowane
Mnie to bardzo #!$%@? jak ludzie są #!$%@? potężnie głupi.


@Protectorx: bardzo potężnie głupi, tak bardzo że jak apple zaprezentowało pierwszego iphone to do dziś smartfony dominują rynek. Jak zmniejszyli laptopy to do dziś ludzie chcą coraz cieńsze laptopy, kolejna rewolucja? A po co to komu
@NiBBonacci: w sumie google glass upadło z trochę innych powodów, po pierwsze bardzo mała żywotność baterii co tylko #!$%@?, bo więcej czasu nosiłeś rozładowany w kieszeni niz używałeś co też sprawiało ze baterie zawsze starałeś sie lądować na maksa i w pełni rozładowywałeś, a to ja szybko ubijało i znowu jej żywotność sprawiała ze to były bardzo częste cykle, po parę dziennie wiec po pol roku bateria była zmasakrowana, to urządzenie