Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZielonaOdnowa: Ok, fajnie że musisz sobie podbudowywać ego larpując człowieka z miasta. Ty to jesteś, mogę cię dotknąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niebywała sprawa dla Polaka faktycznie, że miasta mogą być przemyślane i przyjemne do życia xD
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: to nie jest trollowanie tylko zwyczajna agitacja lobby deweloperskiego. Taki pożyteczny idiota będzie wypisywał jakie to RODy są złe bo używa ich ograniczona liczba osób a gdyby w tym miejscu było kolejne osiedle to by były tanie mieszkania i w ogóle byłoby fajnie bo by więcej osób korzystało z tego terenu.
To samo dzieje się w przypadku lotniska w dzielnicy Bemowo w Warszawie. Jakaś pożyteczna grupa idiotów, którzy niby mieszkają
  • Odpowiedz
@wstanczyk: podbudowywać ego? Możesz rozwinąć przede mną tok rozumowania który Cię do tego doprowadził?
I co ja larpuje? Przecież nie pisze nigdzie że jestem z miasta.
@khamillez no trudno żebym reprezentował wielkomiejskie maniery żyjąc od urodzenia na wsi prawda?
  • Odpowiedz
@WielkaPesaNarodowa: No niesamowite że jest jedna uprzywilejowana grupa która w środku miasta może sobie rozpalić grilla bo ich stary się zakręcił na takich ogródkach 30 lat temu, a teraz kosztują tyle co mieszkanie? Zamienić to na parki i polanki w którym każdy może rozpalić grilla, takie miejsce jest na przykład w Gdyni, a nie tylko dla uprzywilejowanych. Widać że Ciebie boli dupa bo ludzie zaczęli zauważać że macie swoje male królestwa
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: Ty to najostrzejszym ołówkiem w piórniku nigdy nie byłeś, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczytaj swój wpis, analizuj, wierzę w ciebie.

> bo ich stary się zakręcił na takich ogródkach 30 lat temu, a teraz kosztują tyle co mieszkanie


@Szalom: A co to za chochoł xd Normalnie można bez problemu sobie taką działkę wynająć, cały czas są dostępne. I moi rodzice i wielu znajomych sobie
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Ja jestem przeciwny zabudowaniu działek budynkami, ale nawet budynki dają więcej od siebie do miasta. Mieszkania, usługi, sklepy, miejsca pracy też jakaś ogólnodostępna zieleń. Za to co dają działki po których nawet jako postronny nie możesz pospacerować? Tylko musisz nadkładać drogi.

Broń dalej kolesiostwa obłudy i układu który trzyma łapę na tym, notabene publicznym terenie xd publiczny dla wybranych. Patologia
  • Odpowiedz
ale nawet budynki dają więcej od siebie do miasta.


@Szalom: Powiedz mi, w jaki sposób zabudowane, zamknięte osiedle będzie lepsze w kwestii wymiany powietrza, retencji, bioróżnorodności? Wolałbyś mieszkać koło ogródków działkowych, czy nowego osiedla deweloperskiego?

>Broń dalej kolesiostwa obłudy i układu który trzyma łapę na tym, notabene publicznym terenie xd


@Szalom: Spiski wszędzie, ratunku, prywatyzować szybko xD

Człowieniu, przejdź się na te ogródki, sprawdź ile to kosztuje i jak można
  • Odpowiedz
brniesz w marne próby obrażania?


@ZielonaOdnowa: Odesłanie cię do przeczytania własnego wpisu, który kazałeś mi tłumaczyć, to nie jest próba obrażania. Chyba, że obraża cię poziom tegoż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co ja larpuje? Przecież nie pisze nigdzie że jestem z miasta.


A, to wyjaśnia, czemu brzmisz, jakbyś nie miał, nomen omen, zielonego o tym pojęcia. Fajnie się rzuca te bon moty, siedź sobie n a
  • Odpowiedz