Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wstanczyk: chciałem żebyś mi wytłumaczył czego w moim wpisie nie rozumiesz skoro w ten sposób go odebrałeś, nie chce mi się brnąć bo nie widzę w tobie ani krzytyny dobrych intencji w rozmowie, pasywna agresja i co prawda nieudolne, ale jednak próby obrażania, tyle potrafisz z siebie wykrzesać, eot.
chciałem żebyś mi wytłumaczył czego w moim wpisie nie rozumiesz


@ZielonaOdnowa: To nie ja jestem tą osobą, co czegoś nie zrozumiała w tej rozmowie i dlatego się pogubiłeś. No ale nie szkodzi, nie trzymam urazy.

pasywna agresja i co prawda nieudolne, ale jednak próby obrażania


@ZielonaOdnowa: xDDD

Jeszcze sobie kury hodujcie i świnke jakąś w centrum miasta, człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka ciezejxD


@ZielonaOdnowa: Ty hipokryto xD
@wstanczyk: Gdzie ja pisałem coś o spisku człowieku? Co walisz w chochoła.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1528335,1,przywileje-polskiego-zwiazku-dzialkowcow.read

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1528925,1,bitwa-o-dzialki-czyli-polski-zwiazek-dzialkowcow-od-kulis.read

To że lecą tam machlojki i zauważam to to nie uważam że to spisek. A jeśli mówisz że w dobie kryzysu mieszkaniowego i tego że ludzie nie mogą sobie pozwolić na normalne mieszkanie, że każdy może sobie pozwolić na działkę to jesteś po prostu odklejony. Szczególnie jakby wszyscy naraz się na takie działki rzucili. Zresztą nie mam
No już wogole nie rozumiem


@ZielonaOdnowa: Nie da się nie zauwazyć xd

Gdzie ja pisałem coś o spisku człowieku?


@Szalom: No zrób fikołka

o niesamowite że jest jedna uprzywilejowana grupa która w środku miasta może sobie rozpalić grilla bo ich stary się zakręcił na takich ogródkach 30 lat temu, a teraz kosztują tyle co mieszkanie?


Brednie powtarzasz. Pójdź, sprawdź.
@Szalom: no dokładnie, przecież nikt nie zabrania @wstanczyk uprawiać marchewek w mieście, niech sobie kupi po rynkowej cenie ziemię i uprawia.
Działki ROD to nie prywatna a publiczna własność, i jako taka powinna służyć ogółowi mieszkańców, można to przekształcić w parki z placami zabaw i wtedy jak prawdziwa własność publiczna będzie służyć ogółowi mieszkańców a nie garstce.
@wstanczyk: Czyli wiedzielem gówno się odniesiesz xd

Tak robię fikołka bo zarzucasz mi jakiś spisek gdzie artykuły o patologicznym związku były już ponad 10 lat temu jeszcze rzuć buzzwordem ‚fikołek’ i wygrasz dyskusję.

Poszedłem zobaczyłem i było tak jak napisałem. Ale moje doświadczenia są złe twoje są dobre i będę walił chochoły i jakieś pokrętne ad personam że niby ty wiesz lepiej i ja na pewno nie byłem nigdy na działkach
@Szalom:

Irytujący typ


No trudno się nie irytować na podobna dyskusje, chłop se coś ubzdural i na prośbę żeby wyjaśnił każe mi się domyślać jakimi to pokrętnymi ścieżkami krążą jego myśli.
Jedyne co z siebie wykrzesal, to jak pisałem wyżej, marne próby obrażania i masę pasywnej agresji, jakby z kamieniem rozmawiać.
Działki ROD to nie prywatna a publiczna własność


@ZielonaOdnowa: No i ludzie chcieli, aby ten publiczny teren był dostępny do dzierżawy właśnie w formie ogródków działkowych. A ty jęczysz, ale jakoś nie masz żadnego argumentu aby potwierdzić, dlaczego im nie wolno. Wcale nie brzmisz, jakbyś sam naganiał, albo nagonki się nasłuchał, nic a nic.

@Szalom A o czym my mamy rozmawiać, jak przychodzisz, zesrasz się, a potem wypierasz swoich słów. Do
@wstanczyk:

No i ludzie chcieli, aby ten publiczny teren był dostępny do dzierżawy właśnie w formie ogródków działkowych


A dzisiaj chcą żeby był dostępny ogólnie, w formie parku czy coś.
I po co te wtręty o jeczrniu, Ty wiesz że w rozmowie nie musisz każdego argumentu, jak już uda ci się jakiś sklecić, popierać obrażaniem rozmówcy?
Może na przyszłość spróbuj lepiej sklecac argumenty poprostu. Ja nie mam już ochoty ciągnąć tej
@Szalom: patrz, kolejny sekciarz @wiedzminyo xD
Oni naprawdę myślą że kogoś przekonają tym wyzywaniem bez argumentów?
Tam w tym zamkniętym społeczeństwie ROD musi panować wysoka kultura xD
Pewnie jakiś Janusz Alfa co ma najwyższe tuje na nich codziennie porykuje i później z tymi kodami kulturowymi wychodzą na inne społeczności xD
Wolałbyś mieszkać koło ogródków działkowych, czy nowego osiedla deweloperskiego?


@wstanczyk: Oczywiście, że obok osiedla. Po pierwsze wygląda schludniej, po drugie mógłbym przez nie przejść, a po trzecie nikt by mi nie smrodził śmieciami palonymi w piecach domków całorocznych. Każdy jeden ROD, który widziałem wygląda jak ogrodzony slums.