Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka patrzylam czy to ten ktoremu noge wyslalam i zydzil ode mnie 50 zl bo miales wednesday na ikonce a teraz jakies gowno?? a akurat sie trafila, po Twoich daniach stwierdzam, ze to chyba jednak serio Ty
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka ta dziewczyna ogólnie ma z sobą jakiś potężny problem bo już srala się do mnie kilka razy w komentarzach , tego bałaganu w głowie nie ogarniesz
Ona sama siebie całe dnie komplementuje i sama sobie wmawia że jest ładna , jakieś zaburzenia narcystyczne i tyle.
Najlepsze że sama nie ogarnia że się ośmiesza i to jest smutne
  • Odpowiedz
@Linnior88 ale dziewczyno, po co Ty sobie cos wmawiasz, blokujesz mnie, stalkujesz, piszesz na priv, znowu blokujesz, jakbys nie zauwazyla, ze ja sie z Ciebie “smieje” bo to TY masz jakis problem, poczytaj swoje wpisy i sie zastanow, masz prawie 30 lat a sie zachowujesz jakbys miala 12 i mocno na bani, komentarze typu, ze ladna dziewczyna to jest tylko do ruchania, bo co? ja wszystko co pisze do Ciebie to pisze
  • Odpowiedz
@stormi raz tylko napisałam coś zapytać a ty mnie już do którejś osoby obrażasz , weź się ogarnij i przestań obrażać damskie wykopki bo ci się kompleksy uszami wylewają
  • Odpowiedz
@Linnior88 bo mnie smieszysz, stety niestety, znam osoby z ktorymi pisalas i piszesz a obrazasz dziewczyny ladniejsze od siebie, ja tu nie jestem zeby sie z Toba klocic ale jak nie widzisz swoich bledow to moze warto sie zatrzymac i pomyslec…. a no i zczaic zarty
  • Odpowiedz
@stormi serio ja nawet nie wiem co ty mówisz do mnie ja cię ledwo kojarzę , raz coś się spytałam na priv i to tyle z czego cię znam , nie wiem w ogóle o czym do mnie mówisz , co jakiś czas mi tylko miga jak się do mnie gdzieś doczepiasz albo obgadujesz , poprostu skończ to bo to dziwne , z żadną wykopka nie mam problemu tylko ty jakieś stwarzasz
  • Odpowiedz
@stormi nie obrazam dziewczyn ładniejszych od siebie tylko śmieszy mnie plastik i pustota , skoro to bierzesz do siebie bezpośrednio to widocznie się z tym identyfikujesz , ja do nikogo nie mam problemu , ty za to do wszystkich
Z resztą nigdy nie pisałam do cb , widać że czytasz moje komentarze pod zdjęciami na NSW co jest strasznie dziwne
  • Odpowiedz
@stormi widzisz ty mi z miejsca sugerujesz że jestem brzydka gdzie wielu wykopków mówi że jestem bardzo ładna ale się nie chwalę tym wszem i wobec jak ty , to się nazywa skromność , życzę przemyśleń życiowych na swoj temat
  • Odpowiedz