Wpis z mikrobloga

@gorzki99: No ale on do tego służy. Na niskich poziomach po prostu od czasu do czasu odda Ci figurę tak bez powodu.
Pierwsze dla levele grają na takim poziomie, że pewnie i by się w Polsce na V kategorię (najniższą) nie mogły lapać.
  • Odpowiedz
@venomik: Dobra odpalony 3 i zaczyna sie zabawa :)
Ja tam totalny amator - nie ogarniam tych punktow i kategorii. Just for fun z moim lvlem to wszystko na co mnie stac :)
Ale zabawa jest najwazniejsza :)
  • Odpowiedz
Ja tam totalny amator - nie ogarniam tych punktow i kategorii.


@gorzki99: I nie musisz. Powiedzmy, że jeszcze i rybka na 3 poziomie regularnie coś odwala. W stylu: chcesz wymienić sobie gońca za gońca, a rybka tak bez powodu nie odbije, zagra ruch jakby tego bicia w ogóle nie było.
Ale obstawiam, że juz na tym poziomie Twoja przygoda z tą pozycją pewnie zakonczyla się remisem. Chociaż to kwestia szczęścia już
  • Odpowiedz
Ale obstawiam, że juz na tym poziomie Twoja przygoda z tą pozycją pewnie zakonczyla się remisem. Chociaż to kwestia szczęścia już trochę.


@venomik: Ta ale nie za pierwszym razem :D Ogolnie to ja niecierpie koncowek :P

Ale zagralem se 3 normalne "od poczatku" partie na poz 3 i 2x wygralem i raz przegralem. Jeszcze ra dzieki za wskaanie tej stronki bo jet calkiem spoko (nawet se konto zalozylem czego zazwyczaj staram
  • Odpowiedz