Wpis z mikrobloga

Hattrick ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak dodatkowo wam powiem, że przez ostatnie prawie 8 lat mieszkałem w różnych częściach tego samego miasta i jak ulotki były czymś normalnym czy gazetki do sklepów tak nie kojarzę żebym dostał kiedyś taką zwykłą ulotkę do sklepu spożywczego. A kilka dni temu uwaga we wszystkich skrzynkach ulotki do biedronki xD a co lepsze mieszkam jakieś 100-150 metrów na piechotę do lidla xD #wojnabiedronkowolidlowa #biedronka #lidl #ulotki
Wezzore-04 - Hattrick ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak dodatkowo wam powiem, że przez ostatnie prawi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@JaNieGejJaPapiesz dopiero to ? A nie #!$%@? alejki paletami ? XD ja w rodzinnym mieście już od wielu lat nie mieszkam ale z ciekawości zapytałem ostatnio mamę czy u niej w biedronce też tak wygląda sytuacja i mówi, że też syf i się nie da przejść z wózkiem xD
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: To jest wręcz niesamowite jak każda Biedronka w kraju tak konsekwentnie jest tak samo ciasna i zasyfione jakby to wszystko było specjalnie. Plus zawsze wózki wielkie jak cholera żeby spotęgować efekt ciasnoty. Gdyby chociaż były takie do wyboru mniejsze, to nie, bo nie docenisz z takim ich "wysiłku". U mnie to szczególnie można odczuć, bo obok Biedronki mam ACTION, gdzie alejki są szerokie, wszędzie schludnie i czyściutko, wózki w odpowiednich
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek ja słyszałem, że biedronki nie mają magazynów lub przynajmniej tak dużych żeby tam trzymać dostawę i zostawiają na sklepie. I zawsze za mało personelu na zmianie. Dzisiaj chciałem kupić kilka warzyw to co chwilę musiałem po kogoś iść bo kasa samoobsługowa ma funkcję rozpoznawania warzyw żeby było szybciej a w efekcie nie rozpoznawała i musiałem wołać kogoś żeby akceptował czy przypadkiem nie kradnę pomidora (°°
  • Odpowiedz