Wpis z mikrobloga

#ukraina #konfederacja #polityka #wojna

Nie uważacie, że Ukraina trochę przesadza? PODOBNO legit info. Ukraina nadal bracia? Przydałoby się parę remontów lotnisk. #!$%@?, mirki co to by było gdyby to Polska była w stanie wojny, Ukraina by nas tak trzymała za mordę, żebyśmy się nie pozbierali przez kilka lat po wojnie. Z tymi ludźmi rozmawia się jak z ruskiem, tylko siłą i twardą polityką, szkoda że tylko normalni szarzy ukraińcy na tym tracą, a czuję, że po cichu przyklaskują temu co się dzieje. Dajcie znać co o tym myślicie. Wiem, że wielu z was TYLKO UKRAINA xd ale chodzi tu o polskich polityków i wydanie na nich wyroku śmierci.
lysy_kudlacz - #ukraina #konfederacja #polityka #wojna 

Nie uważacie, że Ukraina tro...

źródło: temp_file6112769511302729365

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@TenXen47 Nie płacz. Właśnie we wpisie chodziło mi o skalę, nie wierzę, że ludziom trzeba takie rzeczy tłumaczyć xd trochę smutek. Gdyby Ukraina była fair i niech wysyłają to zboże ale ludzie, niech będzie przynajmniej zdatne do "jedzenia" , może min. dlatego jest antyukr.
  • Odpowiedz
  • 0
@BenAli Proszę nie traktować mikroblogu na poważnie, tu pisze wiele osób i nie wszystko co się tu znajdzie to prawda :-) zrobiłem wrzutkę z profilu Meklera, który nie jest proukr. Wiem, że działa przeciwko i próbuje to info wykorzystać. I wiem już, że ten "wyrok śmierci" trochę przesada ale chodzi o sam fakt. Gdzieś na X czytałem o dwóch zabójstwach z tej listy w roku 2015 (chyba, mogę się mylić) Chciałem poznać
  • Odpowiedz
  • 3
@lysy_kudlacz Skoro obaj nie wiemy i co więcej masz podejrzenia, że to może nie być prawda - to może lepiej nie podkręcać atmosfery i zamiast repostować - poszukać wiarygodnych informacji na własną rękę?
  • Odpowiedz
@lysy_kudlacz: Ile jeszcze dowódów potrzebują fajnopolacy, że Ukraina jest państwem wrogim Polsce? Przecież, jeśli to jest legitne i organizacja współpracuje ze służbami ukraińskimi, powinno dojść do natychmiastowego wezwania ambasadora na dywanik.

Jak nie usuną i nie przeproszą zarówno Bosaka, jak i naszych władz państwowych jako całości, zamykać granicę (w zakresie dozwolonym prawem UE) i nie puszczać pomocy. Niech zdychają.

Czy chociaż raz to państwo z gówna może zachować się jak normalny
  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz_Jubicz Każde państwo ma swoje interesy i to jest zrozumiałei trzeba o tym pamiętać bo to jest ważne, nie ma co winkelriedowac bo np. takie Niemcy mają #!$%@? i zarabiają na wojnie a gaz i tak płynie i tak płynie tylko mniej Nie chciałem tu nikogo przekonywać bo nie miałem do czego -też jest za tym aby Ukr wygrała wojnę, dla mnie jak się biją to jak najdalej od PL. Nic konstruktywnego
  • Odpowiedz