Wpis z mikrobloga

  • 0
@gibbs: @mr0lo Kupiłem ten od valve, temat do zamknięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz zastanawiam się który pad będzie lepszy do emulatorów ps1/ps2. Pad od Ps4, czy pad od PS5? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Majster_2: osobiście mam te od ps5 (jeden czarny i drugi biały) + też stacje dokującą dla nich. W Spider-manie Remastered haptyka działa więc + (nie wiedziałem, że to będzie działać xD). Kupiłem też te od PS5 ze względu bardziej, iż pady do PS3 ciężko dorwać, a one się komunikują z konsolą PS3.
Steam Deck robi mi za handhelda jak i za konsole do TV i sprawdza się w obu przypadkach również
  • 0
@mr0lo: Do gier z pozostałych platform będę używał pada od xklocka, ale do grania na emulatorach ps1/ps2 preferowałbym pada od sony. Muszę się chyba przejść do elektromarketu i zobaczyć który będzie mi lepiej leżał.
@Majster_2: Równiez odpowiadając na to pytanie czy pady działają z emulatorami, to tak wszystkie emu jakie testowałem ps1, ps2, nes, snes, gamecube, dreamcast i n64. Byle jaki byś nie podłączył czy to ps4/ps5 czy właśnie xbox będzie działać.
@mr0lo: Wiadomo co te aktualizacje robią? Też mam oryginał i jak napisałem do valve że nie mogę podłączyć monitora to mi odpisali żebym zaktualizował ten soft
@Rustyyyy: akurat changeloga nie prowadzą na stację, a szkoda. U mnie czasem z Samsungiem TV się nie dogaduję, to gdy jest podłączony kabel hdmi i zasilania do stacji dokującej oraz czarny ekran na obu, to wyjmuje tylko zasilanie od stacji wtedy raz mrygnie SD i pojawia się obraz na TV po tym zabiegu znowu podłączam kabel zasilający do stacji i działa.