Wpis z mikrobloga

@selflessness: Tak, ale mam tak wtedy kiedy mam racje.
chiny maja wiekszy potencjal by zakonczyc wojne niz redneckSA, rozmowy ukrainy z chinami nieprzypadkowe. Pokoj na chinskich warunkach moze sie wydarzyc szybciej niz sie spodziewamy, ruscy nie sprzeciwia sie chinom od ktorych maja wiekszosc pomocy
amerykanie ida w szambo jako hagemon jezeli chiny dadza rade zakonczyc wojne, polska tymczasem bedzie w glebokiej dupie.
  • Odpowiedz
@selflessness: i btw TAK amerykanie NIE SA warci zadnych gwarancji, NICZEGO, sa BEZUZYTECZNI rozumiemy sie?
Ich polityka zagraniczna to ruletka kierowana TROLLOWNIA w internecie, nie sa wiarygodnym partnerem w zadnym aspekcie.
Wystarczy kilkaset mln dolcow by ksztaltowac ich polityke zagraniczna przy pomocy internetowej trollowni, to JEST SLABY KRAJ.
Absolutny szit hole kierowany twitterem i innym gownem, ktory nie potrafi zwalczyc agentury u siebie, ten kraj to kupa guwna.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Nie zagotuj się Ukraińcu xD

i btw TAK amerykanie NIE SA warci zadnych gwarancji, NICZEGO, sa BEZUZYTECZNI rozumiemy sie?


Typowy bezczelny Ukrainiec. Tylko daj, daj, daj... a jak kończy się pomoc, to zaczyna się szczekanie i pretensje. HhhhhhhhhhhhTFU
  • Odpowiedz
Nie zagotuj się Ukraińcu xD


@Kret_Huczsrajajaminski: Zapraszam na discorda rusek .

Typowy bezczelny Ukrainiec. Tylko daj, daj, daj... a jak kończy się pomoc, to zaczyna się szczekanie i pretensje. HhhhhhhhhhhhTFU


@Kret_Huczsrajajaminski: Bezczeeeeelny.
Tak tak, wyobraz sobie ze ukraincy maja totalnie w dupie ta polska pomoc w 2022, mamy 2024, i co im z tego? Bomby im na leb nie spadna bo jakis husarz wielgi mazowiecki pomogl uchodzom 2 lata temu?
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Kto normalny by chciał rozmawiać na jakiś discordach z jakimś mentalnym 12 latkiem? haha co za błazen. I nie spamuj mi na prywatnej wiadomości jak dziecko, bo blokada na PM = blokada ogólna. Mam bekę z tego co wypisujesz, więc nie chce cię blokować.
  • Odpowiedz
Co niby iksde?

chiny pomagaja rosji w tej wojnie, inaczej nie mieliby amunicji juz w tamtym roku.


@BayzedMan: Chiny nie sprzedają gotowej amunicji rosji.
  • Odpowiedz
Dobra dzieciaczku, kończymy tutaj dyskusję.

Ćpaj dalej specyfiki z apteki.


@Kret_Huczsrajajaminski: Tak koncz dyskusje, bo nie potrafisz na komorce w discorda wejsc i powiedziec paru slow.
Myslisz ze jestem glupi jakis iwan? Kto dzisiaj discorda nie uzywa niby? xD
  • Odpowiedz
Tak koncz dyskusje, bo nie potrafisz na komorce w discorda wejsc i powiedziec paru slow.

Myslisz ze jestem glupi jakis iwan? Kto dzisiaj discorda nie uzywa niby? xD


@BayzedMan: Nie będę zakładał osobnego discorda tylko dlatego, bo mi jakiś dzieciaczek (lewaczek) chce coś udowodnić... zbłaźniłeś się i twoją ostatnią kartą jest wyzywanie ludzi od iwanów, rusków i męczenie, żeby weszli na discorda... znowu będziesz chciał wyłudzić zdjęcie dowodu osobistego?
  • Odpowiedz
Nie będę zakładał osobnego discorda tylko dlatego, bo mi jakiś dzieciaczek (lewaczek) chce coś udowodnić... zbłaźniłeś się i twoją ostatnią kartą jest wyzywanie ludzi od iwanów, rusków i męczenie, żeby weszli na discorda... znowu będziesz chciał wyłudzić zdjęcie dowodu osobistego?


@Kret_Huczsrajajaminski: Ty i ja wiemy ze te twoje 4 miesieczne konto to dla beki na tym portalu, a w rzeczywistosci nadajesz z jakiejs glebokiej rosji, wiec z czym do ludzi typie
  • Odpowiedz