Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: @selflessness Bezczelne.... My swoją własną krwawica płacimy za ich utrzymanie, gdzie oni dostają za darmo na co Polak musi ciężko zapracować. I tak nam się odwdzięcza ta jednostka.
Pokój bliżej niż myślimy, UA będzie musiała się pogodzić ze stratami terytorialnymi, dlatego tak reaguje :)
Gdyby nie USA, Polska i UK to dzisiaj nie byłoby ukrainy, przypomnij to sobie :)
Co niby Ci Chiny dały? Naprawdę wierzysz w swoje słowa (
dzieciaczek (lewaczek)


@Kret_Huczsrajajaminski: Widzę, że rodzice mieli dla Ciebie dużo czasu jak byłeś dzieckiem i nauczyli Cię kompromitować się w tak banalny sposób po mistrzowsku xD

No i do tego kolportujesz pisowską propagandę. Ziobro zdziwienia xD
obywatele UA na nas plują i mają w dupie naszą pomoc


@Arriva: bzdura. Kilka tweetów z kont niewiadomego pochodzenia nie świadczy o zdaniu całego narodu. Pokaż badania, to może z Tobą podyskutuję.

A w ogóle USA jest już nic nie znaczącym graczem, za to Chiny przyniosą prawdziwy pokój


@Arriva: Nie zrozumiałoś, że chodzi tylko o potencjał do zakończenia konfliktu. USA nie może zaprzestać wspierania Ukrainy bez konsekwencji geopolitycznych, a Chiny
@malinq: Przeciez Bayzedman sam tak napisał. Jasno dał nam do zrozumienia co obywatele UA o nas sądzą. A ta szydera z "Wielkiej Bolzgi"? I dziwić się, że ludzie go wyzywają, on sam doprowadza do tego, że w głowie pojawia się myśl "może naszą pomoc jest już za duża"? Jeśli na nas plują to niech nie przyjmują polskich złotych w celu utrzymania tylko pójdą do pracy i tyle.
Przeciez Bayzedman sam tak napisał. Jasno dał nam do zrozumienia co obywatele UA o nas sądzą. A ta szydera z "Wielkiej Bolzgi"? I dziwić się, że ludzie go wyzywają, on sam doprowadza do tego, że w głowie pojawia się myśl "może naszą pomoc jest już za duża"? Jeśli na nas plują to niech nie przyjmują polskich złotych w celu utrzymania tylko pójdą do pracy i tyle.


@Arriva: straszne zapraszam rusek na
@Arriva: Guwno mnie to obchodzi co omnie myslisz rusek, serio mnie to #nikogo co tam w waszej trollowni wymyslicie, nie potraficie nawet na discorda wejsc na glosowy, to wszystko tlumaczy.
Rusek boi sie ruskiego akcentu, bo sie okaze ze ma doczyenienia z Polakiem, ale beka
A dlaczego mam wchodzić gdzie chcesz i robić to co chcesz? W dupie mam to. Bardziej mnie interesuje dlaczego takie młode byczki jak ty nie bronią frontu, gdzie wielu z was wyjechało.

Chyba nie sądzisz, że dla takiego osobnika jak ty będę się nadwyrężać, co pluje na mnie i na pomoc mojego narodu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Arriva: A dlaczego rusek sie niby boisz? obsrane gacie
@BayzedMan: Hahahahah ty to dobry zawodnik, ty wszystko wiesz tylko szkoda, że nic z tego nie wynika :D Ty widzę, że masz jakąś przypadłość do wmawiania innym swoich urojeń. Skończ lepiej tę rozmowę i nie dotykaj klawiatury w takim stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hahahahah ty to dobry zawodnik, ty wszystko wiesz tylko szkoda, że nic z tego nie wynika :D Ty widzę, że masz jakąś przypadłość do wmawiania innym swoich urojeń. Skończ lepiej tę rozmowę i nie dotykaj klawiatury w takim stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Arriva: No to nie wejdziesz nie?
No wiadomo ze nie, bo by sie jeszcze okazalo ze Polakiem nie jestes, siedzisz na wykopie bedac ruskiem
Jak bym miał ochotę rozmawiać z kimś kto na mnie pluje, to why not? Tylko, że tak nie jest. Masz jakiś problem z odbiorem rzeczywistości. Czego nie rozumiesz?


@Arriva: xDDDD
Iwan, wracaj na pikabu a nie dupe zawracasz, ludzie chca zjesc elo pdk
@BayzedMan: Po pierwsze napisz mi panie "kolego" gdzie niby użyłem(takiej strasznej według ciebie) obelgi, że jesteś obywatelem Ukrainy.
Po drugie wytłumacz na podstawie czego stwierdzasz, że przeciętny obywatel Ukrainy ma w dupie Polską pomoc?
Coś się bardzo stresujesz na samą myśl, że ktoś mógłby nawet pomyśleć, że jesteś obywatelem Ukrainy.
A podobno prawda w oczy kole.
Po drugie wytłumacz na podstawie czego stwierdzasz, że przeciętny obywatel Ukrainy ma w dupie Polską pomoc?

Coś się bardzo stresujesz na samą myśl, że ktoś mógłby nawet pomyśleć, że jesteś obywatelem Ukrainy.

A podobno prawda w oczy kole.


@Arriva: A czemu ma niby nie miec? Magia sprawi, ze ruskim zaczna sie czolgi psuc? Bedzie krzyczal na glos "aleee polaaacy pomagali 2 lata temuuu!" ??
W dupie maja, bo liczy sie tu
BayzedMan - >Po drugie wytłumacz na podstawie czego stwierdzasz, że przeciętny obywat...

źródło: 469743fee0d409e7334538e295bb9976315172f18cb27eadc8615c6ee27f3df6

Pobierz