Wpis z mikrobloga

Mam 23 lata i nigdy nie odczuwałem takiej presji na bycie związku. Znaczy może nie presji, a takiej chęci, dzikiej chęci bycia z taką normalną, fajną dziewczyną, do której można się przytulić, pogadać jak z normalnym człowiekiem, być tak o razem ze sobą i się kochać. Może jestem naiwny powiecie, ale nigdy nie miałem czegoś takiego i chciałbym tego doświadczyć chociaż na chwilę. Włączyć głupi film i poleżeć razem będąc wtulonymi w siebie nawzajem xd Już kij z tymi seksami, chociaż wiadomo że to też ważne, ale chodzi mi o taką fajną, szczerą i zdrową relację :(

#przegryw #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
Włączyć głupi film i poleżeć razem będąc wtulonymi w siebie nawzajem xd


@Lukiak: Yhm, po 5 minutach ona ryj w telefonie a sam film okazuje się nudnym smętem o trans-murzynach uciskanych przez republikanów. I jeszcze jęczy... żebyś zamówił pyszne.pl za 126 zł.
  • Odpowiedz
@Lukiak: nie łam się Mirku i nie słuchaj że takich związków już nie ma, jestem tylko trochę starszy od ciebie ale swoje szczęście znalazłem lekko ponad rok temu i szczerze to od tamtego czasu mam wrażenie, że to jeden z lepszych okresów w moim życiu. A też myślałem, że już nic takiego mnie nie spotka.
  • Odpowiedz