Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Spotkaliście się kiedyś ze zjawiskiem ,,nieżyciowej dziewczyny"?

Urzekło mnie w niej to, że jest skromna, szara myszka (tak!), nie imprezuje, jest rodzinna i wierna na zabój. Lvl22.
Problem w tym, że zaczynają mnie nudzić już wieczory spędzane przy TV oglądając 10 raz tą samą komedię. Chciałbym coś więcej, chciałbym wyjść w weekend, zrobić coś nowego, jednak zawsze to spotyka się z zdaniem ,,po co?" ,,Nie wiem czy się tam odnajdę". Jeśli da się już namówić na coś takiego, finalnie nie uczestniczy w tym całą sobą, a jedynie żeby odbębnić.

Niezbyt umie gotować, nie ma pojęcia za mocno o rzeczach życiowych, nie wyobraża sobie, że mi pomoże w jakimś remoncie, chciałaby wszystko z instagrama, po pracy całe popołudnia spędza w łóżku przed TV z TikTokiem i Instagramem w ręce. Nie ma żadnego hobby. Mam wrażenie, że jeśli jej coś powiem to naprawdę się ruszy i zacznie coś robić (widzę, że stara się to robić). O dzieciach mówi w kontekście rozpieszczania, a nie wychowywania (ma słabe wzorce wychowawcze). Instagram jej wyprał częściowo wizję życia, bo wszystko co kupuje musi być ,,jakieś", liczy się bardziej kwestia wyglądu, niż praktyczności, czy to samochód, czy ciuch, czy cokolwiek innego.
Ja uwielbiam za to rzeczy, które nie są doskonałe pod względem wizualnym.

Kompletnie nie myśli przyszłościowo, a bardziej tym co jest tu i teraz. Przyjemnościami, które sobie można zapewnić w tym momencie. Najlepiej droższe ciuchy, drogie kosmetyki, co chwilę podróżować, choć o dziwo oszczędza i ma uzbierane 15x swoją pensję.
Jak na razie kwestia własnego lokum jest dla mnie rzeczą najważniejszą, podczas gdy ona mam wrażenie, że ,,tego nie czuje".

Przejmuje się rzeczami błahymi (co ktoś w pracy sobie pomyśli po tym jak coś skopała?), jednocześnie dużo mniej niż kiedyś.

To jest niedojrzałość, czy bardziej nieogarnięcie życiowe? Z czasem zacznie bardziej poważnie ustawiać swoje priorytety?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
@mirko_anonim: typowy rocznik 02 i dalej xd

Problem w tym, że zaczynają mnie nudzić już wieczory spędzane przy TV oglądając 10 raz tą samą komedię.

ja z laska nic nie moglem obejrzec na netflixiei bo ona juz wszystko widziala a jak cos znalazlem to ją nudzilo po chwili xD
Spotkaliście się kiedyś ze zjawiskiem ,,nieżyciowej dziewczyny"?


@mirko_anonim: fenomen X-krotnie poruszany na tagu tylko inaczej to się nazywa. Ona zamula a ty masz dynamiczny charakter. Proste. Pierwszego dnia nie postuj tylko lurkuj.

Niezbyt umie gotować, nie ma pojęcia za mocno o rzeczach życiowych, nie wyobraża sobie, że mi pomoże w jakimś remoncie,

liczy się bardziej kwestia wyglądu, niż praktyczności

Kompletnie nie myśli przyszłościowo, a bardziej tym co jest tu i teraz.
@iEarth: Wysokiej klasy kosmetyki i ciuchy można kupić z drugiej ręki za grosze. Zdziwiłbyś się ile przykładowo torebek Versace jest wystawionych poniżej 400zł na Vinted. Co do całej reszty to pewnie chłop ponosi większość codziennych opłat i jak ta laska jest w stanie odłożyć ze 2k miesięcznie to może raz-dwa razy w roku jest ją stać na jakąś drogą wycieczkę.
Anonim (nie OP): Ja myślę że ty się boisz że ona nie jest tobą zainteresowana i tym że nie zachowuje się tak jak ty uważasz że jest "najlepiej" i dlatego panikujesz, a do tego pewnie gdzieś tam w kącie właśnie tli się panika że jednak ona nie jest taka idealna jak byś chciał i może jednak to nie to.

Anonim (nie OP): @sberatel konsekwentnie dążyć do tego żeby się rozwijała? Ciągnąć ją, aż sama zacznie kumać o co chodzi co zaprocentuje?

@razdwatrzy55 tutaj the best of to Pretty Woman, Bridget Jones i ogólnie komedie USA 90-00

@iEarth robota, w której często dostaje premie i dodatki, mówiąc 15x mam na myśli podstawę, doliczając te profity to tak 8x - 9x miesięcznej

Ogólnie teraz to takie trochę ciąganie się. Mam takie dziwne
Anonim (nie OP): Miałem taką 22 latke (wcześniej 21) też ciągle na chacie, tyle że kota jeszcze miała a jedyne co odkryłem to że rozsyła nudesy na snapach obcym gościom i stęka im do telefonu.. Także takie "szare myszki" to tragiczne sort
Dużo kłamią i manipulują


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
Na dobry początek rozkaż jej zrobić prawo jazdy a potem kupić, zarejestrować i ubezpieczyć auto jako mały kroczek do wstępu w dorosłość. Wszystko bez twojej pomocy.


@Pandillero: debilizm. kobiety maja wiele innych lepszych sfer, w których mogą się wykazać. już pomijam ten debilizm, że to wszystko ma robić sama, skoro nawet wioskowe sebki do kupna samochodu często biorą całą komisję w postaci ojca, mechanika i ducha świetego xD
Anonim (nie OP): @Pandillero prawko za moją namową dociągnęła do końca, choć zdawała z 7-8 razy, choć teraz jeździ całkiem nieźle. Samochód chciała kupić, ale tutaj wracamy do kwestii wyglądu - najlepiej gdyby to było coś B lub C za 40-50k, koniecznie w kolorze takim jak chce (stan techniczny idzie na bok), do pokonywania 400-500km miesięcznie. Dlatego obecnie odeszła od tego pomysłu (rynek zweryfikował plany). Za moją namową również poszła na