Wpis z mikrobloga

@czlowiekbutelka: Parę miesięcy temu to pewnie bym poszedł do "swojej" jednostki, ale patrząc na masowe skretynienie części rodaków to nabieram wątpliwości. Może lepiej posłuchać rodziny, aktywa powolutku ewakuować i szykować się na długi marsz na emigracji? Może Polsce potrzebny jest kolejny dziejowy łomot, a prawdziwa rozgrywka zacznie się jak po rozbiorach - na emigracji?

Lud bez godności, za kilka teoretycznych groszy gotów sprzedać dupę własnej córki, dzicz wierząca w bajki z
@Filipterka25 uważasz tak bo żyjesz w polskojezycznej części świata. Zapewniam że choćby w USA stopień oglupienia i ignoranctwa ludzi jest dużo większy, co nie znaczy że w Polsce jest dobrze. Jednak jeśli zamknąć internet i porozmawiać z żywymi ludźmi to jest całkiem nieźle. No a na emigracji fakt, ktoś musi przeżyć żeby odbudowywać kraj po wojnie
@czlowiekbutelka: mówię do czasu inwazji na kraj, który wybrałeś do życia. Jakoś nie widzę możliwości inwazji np. na Niemcy w ciągu najbliższych 10 lat, chyba że w Polskę wejdą jak w masło i w NATO stwierdzą, że trzeba umacniać linię na Odrze zamiast przejmować się krajem, który zamiast się zbroić zajmował się propagandą sukcesu, sypaniem kasy z helikopterów i prześladowaniem LGBT. I to wszystko z poparciem dużej części społeczeństwa, szczególnie na
@czlowiekbutelka: Ja bym emigrował. Liczę, że Milei da radę w Argentynie i będzie dobry kraj do emigracji za jakiś czas. Ewentualnie do jakiś tygrysów azjatyckich.

Ja nie widzę powodu dla którego miałbym bronić tego kraju. Jestem lvl 30 singlem i nie widzę perspektyw dobrych dla mnie w tym kraju.
Dwa lata temu potrzebowałem operacji w szpitalu. Dość pilny temat. Szpitale dawały mi termin na co najmniej dwa lata do przodu. Prywatnie
Liczę, że Milei da radę w Argentynie i będzie dobry kraj do emigracji za jakiś czas.


@CzyWszystkoJestJuzZajete: KOLEJNY xD

Zapewniam że choćby w USA stopień oglupienia i ignoranctwa ludzi jest dużo większy, co nie znaczy że w Polsce jest dobrze.


@czlowiekbutelka: To, że w USA są durnie nie oznacza że my musimy tolerować naszych rodzimych.

Ewentualnie do jakiś tygrysów azjatyckich.


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Zdechły dekadę temu.

No i wesoło pomijasz kwestię
KOLEJNY xD


@Filipterka25: uu argument nie do podważenia.....

Zdechły dekadę temu.


@Filipterka25: Fakt. Kraje bankruty...

No i wesoło pomijasz kwestię tego, czy byś został wpuszczony


@Filipterka25: A ty pomijasz fakt reszty mojego wywodu. Oraz fakt KIEDY bym wyjechał. Mam czekać aż wojna wybuchnie? Nie. Ruscy zaczęli zbierać armie na gracy z Ukrainą 3-4 miesiące wcześniej jak pamiętam. Więc dlaczego miałbym czekać aż przekroczą granice? Oraz kiedy Ukraińcy zamknęli granice