Wpis z mikrobloga

kiedy Ukraińcy zamknęli granice dla facetów? Równo z wybuchem wojny?


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Tak, opóźnienie to było liczone w godzinach, nie dniach.

Oraz fakt KIEDY bym wyjechał. Mam czekać aż wojna wybuchnie? Nie. Ruscy zaczęli zbierać armie na gracy z Ukrainą 3-4 miesiące wcześniej jak pamiętam. Więc dlaczego miałbym czekać aż przekroczą granice?


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Czy wiesz jak długo trwa załatwianie wizy?

uu argument nie do podważenia.....


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Płatek śniegu - każdy
Tak, opóźnienie to było liczone w godzinach, nie dniach


@Filipterka25: Dziękuję za przyznanie racji.

Czy wiesz jak długo trwa załatwianie wizy?


@Filipterka25: Czy wizę da się załatwić tylko w czasie wojny? Czy nie mogę wcześniej?

Płatek śniegu - każdy inny, wszyscy tacy sami.


Wiesz, jak ktoś widzi cud gospodarczy w tym że w styczniu jest śladowa nadwyżka w budżecie to ciężko go traktować poważnie.


@Filipterka25: To TY założyłaś te
@Filipterka25: Że jeszcze w 2024 roku ktoś się nabiera na neoliberalne brednie. Nie wyjdzie, to Milei zostanie okrzyknięty lewakiem i komuchem, bo to nie był prawdziwy kapitalizm. xD Rozumiem Argentyńczyków, bo są w tak złej sytuacji, że już nie widzą innej możliwości, to tak trochę jak z człowiekiem śmiertelnie chorym, który płaci szarlatanom za jakieś magiczne soczki lecznicze. Ale jeśli w Europie ktoś wierzy, że Milei wyprowadzi kraj-bankruta na prostą, no
@Filipterka25: jak okaże się że jest #!$%@? a i tak zginę w meczarnaich (spiskowac będę genów rodzinnych i charakteru nie oszukam) to po prostu oglosze prywatna intifade i załaduje swoje autko bezyna szkłem opiłkami i wbije się po prostu w jakiś czekpojnt.