Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON bo ludzie to idioci, nie znałeś?
Nagle okazuje się, że oni odkrywają żywność, która produkowana jest poza UE oraz Europą...
Polski Janusz rolnik już zaciera ręce na promowanie swojej marki jako polską i niebawem burak będzie sprzedawany po 15pln / kg
@OCIEBATON to fakt, ale najbardziej irytują mnie tępe dzidy, które narzekają że coś pochodzi z Ukrainy. Jakby były zazdrosne o cały naród za to, że one tylko rozpłodowe są i tylko 500plus dostają a Ukrainki 500 plus i pracę! Xd
@Heavenhell: akurat to w tym przypadku #!$%@? bo wiele ukrianek nie pracuje i wisi na czyimś utrzymaniu szczególnie bogate warstwy społeczne
Z resztą na ukrainie nawet jak ktoś kobieta pracuje to zazwyczaj za siebie nie płaci
@OCIEBATON nie tylko ze zbożem, obecnie zgniło bo jest taki klimat xd ale beką jest strajk rolników w Medyce, gdzie za ich plecami przeładowuje się towar sypki xddd apogeum #!$%@? xd film krążył ze dwa dni temu.
Ja ogólnie lubię ryż i uważam że powinno się ustawą nakazać polskiemu rolnikowi by ten ryż był z Polski. Warunki już prawie idealne xd wuj tam, że będzie kosztował 8 PLN za kilo ale polski
@Linnior88 bogate warstwy społeczne tutaj też nie pracują xd wożę dziecisja do przedszkola i widzę. Często wysoko usytuowane sraki nie potrafią niczego zrobić oprócz dostawy swojego 800plusa do przedszkola. Już cudem jest parkowanie xd sam #!$%@?. Zajrzyj na grupy Madej socjalek.
@Heavenhell: to weź sobie ukrianke z większego miasta jeszcze nie daj Boże z lepiej sytuowanej rodziny i dopiero wtedy ocen poziom nawalenia w głowie bo Polkom do bycia takim spierdoxem daleko chociaż też się takie zdarzają
Jakbyś miał komuś komuś kupić 200 ciętych róż jak one chcą na urodziny albo karnet do spa biżuterię to byś się zesrał
@Heavenhell: co prawda są mile skromne ukrianki ale zazwyczaj bidy ze wsi z popsutymi zębami i nadwagą , jeśli myślisz o tych hot laskach to ona by cię za darmo w mordę nie strzeliła
Nawet za splunięcie na ryj byś musiał zapłacić
@Linnior88 ale po co mi Ukrainka? Przerobiłem wiele polek w związkach do tej pory gdzie jestem xd #!$%@? jak potłuczony, babę trzeba sobie wychować a 200 róż to tylko na pomnik. Po 8 czy 7 latach w związku moja dostała 3 czy 4 raz kwiatki. I to głównie z przecen. Xd
Znam .. tj. nie znam osobiście ale widuję często w Biedronce czy stokrotce dziewczyny z ua... No zęby wydają się kompletne