Wpis z mikrobloga

Widzę, że Mariusze z Brajton zleciały się na Wykop po wczorajszym wywiadzie w kanale zero i wychwalają elokwencję wczorajszego gościa. Włączyłem na dosłownie 3 minuty i od razu natrafiłem na kłamstwo wieprza. W ciągu tych 3 minut nawalił pełno danych, których 99,999999% osób bez sprawdzenia w necie nie jest w stanie zweryfikować. Powiedział m.in., że w 2015 szczęściem było, że ktoś miał w ogóle pracę, a jak już pracował to najczęściej za minimalną. Jaka jest prawda? W 2015 1,35 mln osób zarabiało pensję minimalną, obecnie 4,5 mln osób (źródło PKO Research) xDDDD
Tyle są warte dane wieprza. Szkoda oglądać, pewnie nie było zdania bez kłamstwa.

#bekazpisu #neuropa #kanalzero #polityka
  • 48
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Czarnka to serio nie ma co oglądać i nabijać przy okazji wyświetleń. Od niego niczego się ciekawego nie dowiesz. Gość za bardzo się pilnuje, aby jedynym, co wychodzi z jego ust, były propaganda, szczucie i kłamstwa. Cyniczny cham i tyle.

No ale nie zapominajmy, że na prawicy za wybitnego intelektualistę uchodzi Grzegorz Braun, bo ma niski głos i używa dużo archaizmów xd
  • Odpowiedz
@wstanczyk: przyznaj, w bezpośredniej konfrontacji by cię zjadł, poziom twoich wpisów podchodzi właśnie pod materiały propagandowe czy zwyczajne szczucie. Wykop czy Twitter a realny świat to nie to samo.
  • Odpowiedz
przyznaj, w bezpośredniej konfrontacji by cię zjadł


@pelart: xD

To nawet ja mam istotniejszy dorobek naukowy, niż Czarnek, a profesora nie mam. Chociaż z tym zjedzeniem to całkiem możliwe, wielki knur xD

poziom twoich wpisów podchodzi


*w twojej ocenie. Znasz to o rzucaniu pereł przed wieprze? Trzeba się czasem dostosować do rozmówcy, bo ambitne, czy jakkolwiek zniuansowane treści na wykopie wzięcia nie mają.
  • Odpowiedz
@pelart: myślisz, że jego sztuczki erystyczne (wyjątkowo prymitywne) to coś trudnego do odparcia? Gość się po prostu wydziera i tym "wygrywa" dyskusję.

@Syn_Tracza NO ALE NIECH MI PAN POWIE GDZIE KIEDY DO KOGO O KTOREJ GODZINIE JAKA BYLA FAZA KSIĘŻYCA BYLEM CHAMSKI A JAK UZNAM ZE NIE BYLEM TO PRZEPROSZE
I elo, wyjaśnione, pora na koronkę
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Dla motłochu wygrywa dyskusje ten kto głośniej drze mordę, a najlepiej jakby się lali po ryjach w oktagonie. Jakiś dziennikarz opowiadał, że jak Morawiecki udzielał się na "konferencji" to wszystko co mówił trzeba było od razu weryfikować w telefonie bo chłop permenanietnie kłamał i walił kocopoły na każdym kroku.

Nic dziwnego, że PiS ma takie poparcie bo to idealna partia dla tępego chama dumnego ze swojego chamstwa
kobiaszu - @Syn_Tracza: Dla motłochu wygrywa dyskusje ten kto głośniej drze mordę, a ...

źródło: robcie-tak-dalej-to-pis-bedzie-mial-wiekszosc-konstytucyjna-uposledzony

Pobierz
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: patrz jak wielu osobom imponuje braun XD wystarczy mówić z dużą pewnością siebie albo używać archaizmów i można nabrać sporo osób
  • Odpowiedz
przyznaj, w bezpośredniej konfrontacji by cię zjadł, poziom twoich wpisów podchodzi właśnie pod materiały propagandowe czy zwyczajne szczucie. Wykop czy Twitter a realny świat to nie to samo.


@pelart Oczywiście, że by mnie zjadl. Czy nie rozumiesz, że życie to nie konkurs na to kto jest bardziej wyszczekany. To nie jest tak że jak ktoś głośniej krzyczy czy lepiej ściemnia ten ma rację.

Czarnek to rasowy polityk który przekonałby Cie do jedzenia
  • Odpowiedz
  • 2
tylko bezrobocie było 10% w 2015, to jest różnica mieć 0 a mieć minimalną 4k, czy ile tam teraz jest


@stan-tookie-1: Ale zdajesz sobie, że ja nie neguje tego, że lepiej zarabiac 4k niż 0, ale to, że on powiedział, że mało kto w 2015 zarabiał więcej niż minimalną podczas gdy okazało się, że 85% osób zarabiało więcej niż minimalną.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: to tak, jak padło że najczęściej za minimalną to kłamstwo, natomiast historycznie trzeba mieć świadomość że był to spory problem społeczny w tamtym czasie, bezrobocie, niska minimalna, wyganiania na fikcyjne jdg
  • Odpowiedz
historycznie trzeba mieć świadomość że był to spory problem


@stan-tookie-1: historycznie można mieć świadomość, tylko:
- czarnek nadal po prostu kłamał
- używanie realiów wcześniejszego etapu rozwoju gospodarczego Polski do krytyki ówczesnej władzy to klasyczna manipulacja (i standardowa w arsenale PiSu). Równie dobrze można mówić, że Chrobry był fatalnym władcą, bo była większa bieda i nie było za niego autostrad

Ciekawe czy podążając tą logiką Czarnek by pochwalił obecne rządy KO,
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: głupie pytanie ale dlaczego akurat z Brighton? Toż to bardzo przyjemnie miasto ogólnie do tego słynie z parad równości i ogólnie mocno LGTV+ tak że tym bardziej nie wiązałbym tego miasta z PiSiorami. Bo rozumiem że o to chodzi?
  • Odpowiedz
@Wap30: tak, jak na koniec obecnie rozpoczętej kolejnej 8-latki będą lepsze to powinien. co do pochwał od razu to bym się wstrzymał i dał czas, okres początek-koniec rządów wydaje się ok jak chodzi o oceny.
  • Odpowiedz