Wpis z mikrobloga

@polock: @Iskaryota @polock 11 osób na kuchnie i 6 osób na łazienke ? XD Grubo. Ewidentnie 2 pokoje powinny być przemienione na 2 kolejne aneksy i 2 łazienki. Wtedy by było 21/4 i 21 /6 i może jako tako by siętam dało funkcjonować.
Choć z tymi ścianami z papieru to XD. Oszaleć pewnie mozna.
@polock: Paaanie jakieś 5 lat temu jak chciałem zamieszkać w Warszawie bo praca itp. raz znalazłem ogłoszenie podobnego mieszkania, tylko tam bylo chyba z 7 albo 8 pokoi, aneks kuchenny zaraz na wejściu, jedna łazienka o ile dobrze pamiętam a pokój tak wielki że tylko szafa i łóżko (jednoosobowe ofc) z ikei się zmieściły, zapytacie pewnie o cenę otóż 1100-1200 zł plus opłaty jak dobrze pamiętam xD
via Android
  • 1
@SlenderJr przeglądając już dawno temu ogłoszenia na gumtree mieszkań i pokoi w Warszawie trafiłem na coś w stylu - garaż blaszak przerobiony na pokój, ogrzewanie kozą :) jesli mnie pamięć nie myli to było to na Ursusie
W ogóle gumtree, a zwłaszcza jego forum to była zajebista kopalnia wiedzy na temat wynajmujących i najemców.
Na początku mojego pobytu w stolicy, szukałem mieszkania do wynajęcia dla siebie. Trafiłem na ogłoszenie typu - pokój