Wpis z mikrobloga

@Grooveer: 1) ja.

Tutaj nie chodzi o walkę tego kraju (sam dobrze wiesz że to USA zrobiło sobie przerwę w głosowaniach nad Flasza pomocą) a o niczym nie skrępowany dostęp do rynku spożywczego wewnątrz ue dla międzynarodowych korporacji posiadających ziemię na ukr.
  • Odpowiedz
  • 1
@owsikalfred był już głośny przypadek, że cywilny transport z pomocą dla ukraińskiego wojska utknął. A ile może być takich co nie jest o nich głośno? Już nie wspominając o tym, że kraj który jest w trakcie wojny traci pieniądze przez zablokowaną granicę.
  • Odpowiedz
  • 0
@owsikalfred nie. Przytoczyłem jego komentarz z twittera i dodałem własny w kolejnym zdaniu. Trzeba być ślepym by nie widzieć, że blokada granicy przeszkadza Ukrainie w obronie.
  • Odpowiedz
@Grooveer: myślisz bardzo krótko wzrocznie nawet jeśli ukr nie padnie to Rosja może iść dalej. A jeśli padnie to i tak pójdzie i do tego scenariusza musimy się przygotowywać kiedy front jest daleko od nas.
  • Odpowiedz
@Grooveer: od kilkunastu dni jest protest rolników i blokuja granice i był tylko jedn przypadek gdzie został zablokowany jakis pojazd humanitarno-wojskowy ktory miał trafić na ukraine .Zachowujesz sie jakby ten pojazd ktory stał na granicy miałby cokolwiek zmienic nawet nie wiadomo co to było xd . probujesz wmowic ludzia ze rolnicy blokuja sprzet humanitaro-wojskowy i ze przez polske ukraina padnie .Jeszcze powiec ze na granicy czekaja f-35 i abramsy i sa
  • Odpowiedz
  • 0
@TheKrecik12 niewiadomo czy tylko jeden przypadek. Tylko jeden przypadek był nagłośniony a inne mogą nie być nagłośnione i to nie oznacza, że ich nie ma.

@owsikalfred no gdybanie. Cały czas to robisz pisząc ze mną xD
  • Odpowiedz
@Grooveer: daje ci atencję a sam nabijam sobie wpisy szitpostujac nie traktuje tego poważnie a raczej tak jak smol tok z zulem co żebrze o złotóweczkę czy z panią kasierka. Elo z. Fartem
  • Odpowiedz
@Grooveer: Panie Debilu, skoro tak rozpoczynamy rozmowę...

https://twitter.com/i/status/1760309852398645704 czas 2:48 "Bo ani grama tego zboża an sprzedaż, nie wwieziono na Polski rynek. Teraz nie ma żadnej zgody na eksport zboża do Polski z Ukrainy"
Pan Zelenski zwyczajnie kłamie... Pokazała to udostępniona przez rząd Polski, po wielkim bólu lista firm która to zboże importowała... Oraz rolnicy który pokazali że ten proceder nadal trwa.
  • Odpowiedz
Kto inteligentny popiera blokowanie granicy kraju, który walczy o przetrwanie przed wrogim zbrodniarzem, który ma imperialne zapędy i może pójść dalej?


@Grooveer: ja
  • Odpowiedz