Wpis z mikrobloga

@IwanDubietkov: We śnie widzimy tylko to co widzieliśmy w rzeczywistości. Np ludzie niewidomi od urodzenia nie widzą we śnie kolorów, ludzie głusi nie słyszą we śnie i tak dalej. Za to gdy śnisz nie zobaczysz ani nie doświadczysz niczego czego nie znasz z prawdziwego życia.
@Nowekonto1238 no chyba nie. Nie przypominam sobie żebym widziała murzyńskie dzieci nabijane na pal przez wojska żółtego m&m's który chciał zdobyć władzę nad światem, po czym teleportowałam się uciekając przez dziurę w drzewie do bunkra Hitlera i tam piekłam nazistom tort na rocznicę podbicia Szwajcarii udając kucharkę po to żeby ich rozbić od środka, bo odkryłam, że współpracują z groźnym żółtym m&m's

Bo sen za każdym razem jest inny a życie takie samo na co dzień ?


@Kim_On_Yest: Bardziej chodziło mi o to, że sen jest codziennie inny a życie dzień jak co dzień. Jeśli masz fantazję i dużo hajsu to życie też może być codziennie inne. Zresztą, nieważne, czcza gadanina, zaraz w jakieś semantyczne spory wejdziemy coś czuję. Pozdro 600, miłego dnia i reszty żyćka! :)
@PsiPatrolek: Ja właśnie mam lepiej, bo śnią mi się rzeczy, gdzie się cieszę gdy się obudzę.
Na przykład dzisiaj śniło mi chodzenie do szkoły średniej i moja #!$%@? polonistka. Tak się obudziłem z ulgą, że to było 15 lat temu, że nie wiem.
@Borealny: a skąd znasz słowo "ufoludki"? Nie widziałeś tych postaci w kreskówkach, bajkach, filmach, na youtubue?

@gfgfgfa ale każdą z tych rzeczy widziales osobno. Widziałeś jak wyglądają murzyńskie dzieci, żółte MMS, jak wygląda nabijanie na pal, Adolf Hitler jest postacią historyczną z naszego świata i jest znany ze swoich bunkrów i tak dalej. Każdą z tych rzeczy kiedyś widziales, może nie w takiej konfiguracji ale to nie ma znaczenia
@deletenomads: Jeśli to co jest teraz mi się śni to znaczy że umarłem albo jestem pogrzebany żywcem bo od 26 lat odkąd żyję nic mi się nigdy nie śniło a więc kiedy wracam z krainy snu trafiam do trumny pod ziemią?
@Uuroboros: Zawsze ci się coś śni, tylko zapominasz o tym. Taki mechanizm obronny, bo pamiętanie snów wcale nie jest takie kolorowe. Jak chcesz pamiętać sny, to wystarczy zaraz po przebudzeniu nie otwierać oczu i próbować sobie przypomnieć jak najwięcej tego co się śniło. Ja po około 2 tygodniach tego ćwiczenia pamiętałem dokładnie każdy sen (i miałem problem z odróżnieniem czy coś się stało na jawie czy we śnie xd).