Wpis z mikrobloga

ehh fajne czasy
Nie idziesz do szkoły i wiesz, że będziesz #!$%@?ć w CSka przez 7 godzin podczas gdy w szkole w tym czasie będą słuchać wysrywów nauczycieli w tym czasie xD

btw ja nawet wstawałem o 5 rano by przez dwie godzinki pograć przed szkołąxD
Serio super czasy
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: aż sobie przypomnę swój czas reakcji wtedy, gdy miałem te 15-16 lat, ehhh. Często dostawałem bany za WH i aimy, a był to po prostu dupokanapkowy skill wyrobiony od piwniczenia przy CSie i słuchawki za 30 zł, które bardzo dobrze oddawały dźwięk kroków.
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: a jak wyjaśnicie, że w tamtych czasach czas na csiku (czy innej gierce) od tej 9:30 do popołudnia wydawał się piękną, elektryzującą wiecznością, a teraz jak człowiek siedzi w domu od rana, to lada moment robi się ciemno i następuje szybki, nieunikniony koniec dnia? XD
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: Najlepiej jak ludzie z teamu kucali na tych murkach, żeby można było wejść po głowie na górę i stamtąd zabijać zdziwionych graczy xD
Potem chyba to banowali
  • Odpowiedz
btw ja nawet wstawałem o 5 rano by przez dwie godzinki pograć przed szkołą


@Protectorx: jeszcze niedawno mając na 9 zdalnie wstawałem o 7 żeby popykać 2 godziny w #warzone z porannymi n00bami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: no właśnie, czy jest ktoś w stanie to racjonalnie wyjaśnić. Dałbym wiele, żeby móc chociaż raz przeżyć to uczucie "wieczności"- kiedy podczas gry czas leciał tak wolno, a nie jak teraz, że tydzień mija tak szybko, jak dzień kiedyś. Nie wspomnie o roku szkolnym, który był jak wieczność w tamtych czasach, a teraz wystarczy dwa razy mrugnąć okiem i rok przeminął....
  • Odpowiedz