Wpis z mikrobloga

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.
Wam wmówiono, że rozwiązłość, niedbanie od swoją duchowość i posiadanie stada partnerów seksualnych to coś normalnego.
Spotkajcie się kiedyś z jakąś osiemnastoletnią dziewczyną z dobrego domu. Zobaczycie, że w towarzystwie takiej osoby sami poczujecie się lepszym człowiekiem.
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.

#duchowosc #religia #czystosc #dziewica #malzenstwo
zloty_wkret - Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od sieb...

źródło: 8gnzbx

Pobierz
  • 186
@zloty_wkret: Srata tata. Wybierają młodsze bo starsza o 10 lat baba jest mentalnie dla faceta jak jego matka. Tego nie rób, to zrób tak. Seks raz na miesiąc bo w wieku 40 lat to już libido spada do zera. Rówieśniczkę jak poznasz to jak masz 30 lat jeszcze spoko. Jak masz 10 lat po ślubie to nagle widzisz różnicę i zauważasz, że ty masz 40-mentalnie 25, a ona już 55 i
@zloty_wkret ja tam rozumiem to podejście, sam tak robię ( ͡º ͜ʖ͡º) nigdy nie miałem dziewczyny starszej od siebie. Ale ja nie dorabiam sobie do tego ideologii, mi się dziewczyny w moim wieku poprostu nie podobają xD
@zloty_wkret wydaje mi się że źle ubrales w słowa co chciałeś opisać i upośledzone wykopki już obrały narrację. Prawda jest to że spotykając się z dojrzała lub niepatologiczna dziewczyna czuć spokój i to że możesz przy niej się czuć lepszym człowiekiem ale z duchowością to nie musi mieć niczego wspólnego
@zloty_wkret ah tak, OP chce naiwności w różowej, tłumacząc się jak to on wspaniale ją "wychowa" i zrobi z niej lepszą kobiete.
Totalnie nie dlatego, że gówno umie w relacje międzyludzkie, i nie może sobie wyobrazić bycia z kimś na własnym poziomie rozwoju emocjonalnego. I totalnie nie dlatego, że nie uznaje kobiet za człowieka takiego jak on.
kilkanaście związków, często toksycznych, po drodze może jeszcze skrobanka


@lexico: to jest takie samo ideologiczne gadanie jak feministki wrzucające na facetów, robiące z każdego potwora i mizogina