Wpis z mikrobloga

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.
Wam wmówiono, że rozwiązłość, niedbanie od swoją duchowość i posiadanie stada partnerów seksualnych to coś normalnego.
Spotkajcie się kiedyś z jakąś osiemnastoletnią dziewczyną z dobrego domu. Zobaczycie, że w towarzystwie takiej osoby sami poczujecie się lepszym człowiekiem.
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.

#duchowosc #religia #czystosc #dziewica #malzenstwo
zloty_wkret - Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od sieb...

źródło: 8gnzbx

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
Mam 32 lvl nigdy nie miałem dziewczyny, mam tak zwaną czystą karte. To znaczy że jestem duchowo czystym człowiekiem ? Czy zwykłym przegrywem ?


@RobertinoIncelino: Jedno i drugie.

Mimo, ze jestes przegrywem to nadal masz szanse krystalicznie czysto sie zakochać i oddac sie w calosci swojej partnerce.
Jestes czystym czlowiekiem w kontekscie takim, ze nikt Cie nie zdradzil, nikt Cie nie zawiódł, nikt Cie nie wykorzystał. Nie musisz na nikim sie
  • Odpowiedz
Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny


@zloty_wkret: Bo woli żeby żonka miała jędrne, młode ciało jak on już będzie stary?
  • Odpowiedz
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.


@zloty_wkret:
Dopiero pozna u twojego boku (bez twojego udziału).
  • Odpowiedz
@zloty_wkret Rozumiem,ze ty tez prawiczek skoro wymagasz czystości? Czemu dziewczyna z dobrego domu ma chcieć degenerata ktory jest starszy o 10-15 lat plus wcześniej pewnie bawil sie w najlepsze ile wlezie?
  • Odpowiedz
taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.


@zloty_wkret: Ale obrzydliwy wpis xD
  • Odpowiedz
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność


@zloty_wkret: oczywiscie, wcale nie dlatego, ze ma mlodsza tzipe, jedrniejsza dupe, nie przez 15 lat dluzej nie bedzie miec obwislych cyckow i brzucha. skad wy sie bierzecie XDDDD
  • Odpowiedz
Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?

Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta",

@zloty_wkret:
Chyba z 95% kobiet jest tak, że po pół roku zaczyna się robić trochę #!$%@? i nawet j uroda staje się mało wazna.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret
Mam dla ciebie złe informacje - żadna normalna 18-latka z dobrego domu nie zwiąże się z 30-latkiem. No chyba że akurat trafiła jej się połówka mózgu, ale to średni materiał na żonę. No chyba że to ty wyglądasz jak milion dolarów a drugi milion dolarów trzymasz w walizce.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret:

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?


Zgaduję że z analogicznego powodu jak 50 letnie Grażynki preferują 25 letnich, naładowanych testosteronem Chadów. Taka 20 latka jest po prostu ładniejsza i bardziej kobieca niż 35 babsko. Przebieg nie ma tutaj żadnego znaczenia, już nie dorabiaj sobie ideologii xd
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: ale trzeba mieć #!$%@? xd
Jak ktoś uważa, że u kobiety (jednocześnie jeszcze twierdząc że jego jako faceta to nie dotyczy) najważniejsza jest czystość to powinien mieć związek z gumową lalki a nie druga OSOBĄ, bo i tak nie widzi w kobietach ludzi
  • Odpowiedz
bo kobiety w facecie cenia cos innego domysl sie


@irolslozok: Nie no. Ja tam swoje przekonania mam. Ale tutaj interesuje mnie ta niekonsekwencja w rozumowaniu OPa. Czemu kobiety nie chcą takiego świeżego, niewinnego, nietkniętego, naiwnego, wierzącego w miłość, nieskażonego rozwiązłością młodego faceta? Czyżby za tą całą wielką filozofią krył się zwierzęcy popęd ku reprodukcji? Młoda laska = płodność. Gadzi mózg i tyle?
  • Odpowiedz
@Frezeek to nie kwestia ruchania raczej. Po prostu takie dziewxzyny to materiały na żonę, a te z którymi się sypia powinny w tej sferze pozostać

Przynajmniej z moich doświadczeń :P
  • Odpowiedz