Wpis z mikrobloga

  • 15
@marcelus: Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi, przecież jak ktoś mówi że nie przyjedzie to nie przyjedzie. To tak jakbym gadał z jakimś wykopkiem żeby przyjechał do Poznania, ten powiedział że nie przyjedzie, a ja bym pojechał i był zły że nie przyjechał. Przecież to dziecinada co ten rząd ukraiński robi.
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: dokładnie mireczku. Do tej pory uważałem że nasi rzadzacy to banda zje**w. Jednak to 4x większe PKB Polski po 30 latach wolności nie wzięło się z powietrza.

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
oni grają w to samo od kilku lat wepchnięcie się do Europy jak trzeba to na plecach Polski


@marcelus: przecież Polska ciągnęła ich za uszy by weszli do UE już 20 lat temu. Jak weszliśmy do UE i była pomarańczowa rewolucja na Ukrainie to Polska przekazała Ukrainie kilkadziesiąt segregatorów gotowych projektów ustaw i zmian w prawie, zgodnych z prawem unijnym. To był taki ultra handicap, że głowa mała. Wystarczyło przetłumaczyć i
  • Odpowiedz
@marcelus: Nikt się z nimi nie umawiał, przyjechali pod granice i sądzili że nasz rząd wszystko rzuci i najlepiej helikopterem Tusk z Dudą przylecą i jeszcze zaczną ich publicznie #!$%@?ć że czemu nic nie robią z sytuacją na granicy. Zrobili z siebie błaznów i tyle.
  • Odpowiedz
@marcelus: Niech #!$%@?, pacynki oligarchow i jedna wielka kasta polityczna robiaca osobiste biznesy podczas, gdy ich kraj jest w coraz gorszej kondycji i utrzymuje sie juz glownie na kroplowce z zachodu. Oni sa glupsi niz nasi politycy, a to jest nie lada wyczyn. Mysleli, ze stali sie glownym graczem na arenie miedzynarodowej ale trzeba bylo pokazac im ich miejsce w szeregu, ze w UE czy NATO nie ma miejsca na banderowcow
  • Odpowiedz
@Sernik2323: polityk, geostrateg, zawodnik mma, filantrop, zawodnik kopanego boksu, ekspert od piłki nożnej innymi słowy człowiek okriestra. Ukraińska delegacja powinna byc nam wdzięczna gdyby go wysłano( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz