Wpis z mikrobloga

esla (najtańsza): skórzane, elektryczne, wentylowane i podgrzewane fotele, podgrzewana kierownica, szklany dach, bezkluczowy dostęp, 9 kamer, najlepszy infotaiment na rynku, 6 sek do 100, podstawowy autopilot, świetne audio, webasto (grzanie i chłodzenie) i wiele wiele więcej :

@elzevir: chyba, ze jest zimno i połowę tego musisz wyłączyć włącznie z ogrzewaniem, bo nie przejedziesz 300km. Zabawka nie samochód.
@saikomiki elantre 2023 za 80k.
apeee - >esla (najtańsza): skórzane, elektryczne, wentylowane i podgrzewane fotele, p...

źródło: 2021-hyundai-elantra-n-line-sedan-body_77761_387232

Pobierz
@Pan_Misio

@zibizz1 o co chodzi? Ale serio pytam, bo nigdy nie miałem okazji kierować Teslą.

No to wejdź sobie na stronę Tesli, umów się na jazdę próbną i 30 minut możesz sobie pojeździć tylko trzeba mieć blisko do punktu Tesli. Pierwsze minuty to odczucie dzikości, np puszczasz pedal przyspieszenia i samochód zwalnia a potem nie chcesz bez tego jeździć.

To nie jest samochód który ma wszystko najlepiej rozwiązane, nawet ma dużo rzeczy
odsprzedaż tego samochodu za kilka lat? O corolle będą bić się uberowcy i taksówkarza.

@Mac02: wam to już koncerny wyprały mózgi kompletnie XD za 10 lat tesla nadal będzie warta parędziesiąt tysięcy, a corollę oddasz za 15k
I ten dylemat, co kupić z takim budżetem, drogiego elektryka czy tanią Corollę 1.8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PiotrFr: mieszkając w bloku wybieram Toyotę Hybrid.

@KochanekAdmina: prędzej ta hybrydowa toyota zgnije, niż nie bedzie mogła wjeżdżać do SCT

@Mam_jedno_pytanko przejedź się, może zrozumiesz, może nie. Jest już dużo punktów w Polsce gdzie można za darmoszke godzinkę pośmigać Y. polecam


@Adicts: nie prównój modelu Y do
zwłaszcza żyjąc w Europie, a w szczególności Polsce, nieważne w jakiej cenie


@Mam_jedno_pytanko: A potem płacz będzie, że dlaczego paliwo takie drogie.
Tak jak teraz z prądem płaczemy, a atomówka już 15 rok się buduje.
chyba, ze jest zimno i połowę tego musisz wyłączyć włącznie z ogrzewaniem, bo nie przejedziesz 300km.


@apeee: Mówisz to z doświadczenia, z AutoŚwiata czy od kolegi znajomego który zna kogoś kto miał elektryka? :D

Tak się składa że mam Tesle i SPOKOJNIE przejadę zimą 300km z temperaturą ustawioną na 25 stopni i włączonym grzaniem tyłków / kierownicy.

A jak jesteś taki pewny swoich teorii to chętnie przyjmę zakład o np. 1000
@a665321 a ile kosztowała 10 lat temu nowa Tesla a ile kosztowała nowa Corolla ?? bo wtedy chyba jeszcze nie było nawet trójki tylko była S i to była jakaś trzy-czterokrotność Corolli