Wpis z mikrobloga

  • 0
@PiotrFr kupuj corolle, będziesz miał auto na dłużej (jeśli nie zgnije, ale tesla też gnije i ma baterię która z dnia na dzień traci pojemność, a wymiana kosztuje 80 000 zl).
@PiotrFr wiesz że 20 tys euro to nie 16? I co mi po jednym przykładzie?? Szukałeś i znalazłeś? A po drugie to jest 2020 rocznik, czyli już 4 letni.
@Grzesio87:

w spakinowych samochodach są niezauważalne, ta corolla ma ok 800 -900 km


Tak, zwłaszcza na krótkich dystansach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kupuj corolle, będziesz miał auto na dłużej


Nie widzę sensu dopłacania kupy kasy żeby jeździć gołą Corollą
@Mac02:

wiesz że 20 tys euro to nie 16? I co mi po jednym przykładzie??


To jest wycena La centrale, oderwana od rzeczywistości. Ogłoszenia mówią co innego

A po drugie to jest 2020 rocznik, czyli już 4 letni.


Aha, czyli jak porównywałem do Tesli z 2020 Corolle z 2020 to nie pasuje? Corolle trzeba dać mlodszą?

Ale proszę, wycena Tesli z tego samego źródła w takim razie. Cena nowej wtedy 36800
PiotrFr - @Mac02: 
 wiesz że 20 tys euro to nie 16? I co mi po jednym przykładzie??

...

źródło: temp_file6507770780991461741

Pobierz
@PiotrFr nawet jakbym jeździł do sklepu i z powrotem nadal to będzie 3x większy zasieg w porównaniu do Tesli. I tankowanie trwa 3 min a nie 3 godziny i nie muszę się martwoci o zepsuta ładowarkę i piedziesiat tysięcy kart do różnych sieci. Reasumując elektryki są niefunkcjonalne a ich zakup bezsensowny.
@Mac02: Mirek @PiotrFr mieszka we Francji i troluje nas biednych Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kłóciłem się z nim ponad rok temu o sens ev ale obniżki ceny w ostatnim roku drastycznie zmienił sytuację na rynku. Nie mam pojęcia jaki ty masz problem z taką tesla która w Polsce kosztuje sporo poniżej 200k. To auto w środku wygląda jak full wypas BMW czy Mercedes, nie goły passat
@Mac02: A dodajmy do tego że ten mireczek kupił jakieś gowniane elektryczne twingo którego akurat ma gdzie ładować i sprawdza mu się w mieście.

Rata? 75euro!!!! Za takie ceny to ty byś miał w dupie jakie rozterki o ładowanie skoro masz nowe auto za grosze
@DerMitteleuropaer:

Więc podróżujesz tylko po zachodniej Europie co dla mnie nie jest wystarczające.


A gdzie mam jeździć, na Ukrainę?
Zresztą jak jestem w Polsce to widuje trochę elektryków na ukraińskich blachach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A gdzie mam jeździć, na Ukrainę?


@PiotrFr: Na przykład, ja bywam. Nie chcę by przekombinowany samochód mnie jakkolwiek ograniczał. Czytałem ostatnio opowieści posiadacza tesli który usiłował zaplanować podróż po Turcji... Nie naładujesz autka na baterie bez konta w aplikacji, nie założysz konta w aplikacji bez tureckiego numeru telefonu itd. itp...
@PiotrFr: Typowy błąd logiczny wszystkich miłośników samochodów elektrycznych - twoje osobiste upodobania nie są odpowiedzią na to, że elektryk nie spełnia oczekiwań INNYCH ludzi. Dla mnie auto ma mieć 1000 km zasięgu autostradowej jazdy i tyle. Każdy Passat z silnikiem diesla to ma (i stary i nowy prosto z salonu), a tesla nie.