Wpis z mikrobloga

@Ka4az: Wytykam tylko OPowi, że przechadza się po dobrej dzielnicy Sztokholmu, i na jej temat ekstrapoluje swoje zdanie na temat całego kraju, jego gospodarki, i problemów. A rzeczywistość w KAŻDYM kraju jest inna niż ta z prospektów biur podróży. Tylko będąc tam dzień-dwa-czternaście nie zauważamy tego.
  • Odpowiedz
@sezonowiec1: Wow, jaki bezpieczny kraj! Drogie samochody stoją przed luksusową herbaciarnią i nic im się nie dzieje!
Brawo OP, przekonałeś mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
estem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym żeby Polska tak samo upadała.


@sezonowiec1: XD Czy ty oceniłeś kondycję gospodarczą i społeczną kraju na podstawie zdjęcia spod knajpy gdzie stoją fury z klasy średniej wyższej i premium ? Wykop nie zawodzi, ale wiesz drogi obieżyświacie że takie zdjęcie to byś sobie mógł nawet w Petersburgu(dużo łatwiej biorąc pod uwagę tamtejszy rozjazd miedzy tym miastem i Moskwą a
Masson - >estem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym ż...

źródło: 2c292fe41c1bd66e1331ba704815c6df

Pobierz
  • Odpowiedz
Może nie wrócę, ale czy jak jedziesz do Gdańska to wieczorem chodzisz po Orunii dolnej albo nowym porcie? xD Po co mam się zapuszczać w getta xD


@sezonowiec1: po to żeby poznać miasto i później wyciągać wnioski? Poza tym Rinkeby jeszcze nie tak dawno temu było zwykłą dzielnicą dużego miasta, dopiero masowa, niekontrolowana imigracja zmieniła ją w getto.

Zadbane ulice, kawiarnie i co lepsze samochody znajdziesz też w Moskwie czy Pekinie
  • Odpowiedz
@sezonowiec1: prawda zawsze leży pośrodku, przed wojną (jeszcze przed 1 fazą) zjeździłem całą Ukrainę i Odessa, Kijów-też z perspektywy turysty wyglądały jak raj, a jak jest wiem doskonale bo do Lwowa jeżdżę po dziś dzień.
Wujek mojej byłej ma firmę w Szwecji, ohajtany tam za Szwedką ma rodzinę, wiele razy z nim rozmawiałem i zawsze mówił, że w takich miejscach w jakich byłeś to jest zajebiście. Ale jak poleziesz gdzie nie
  • Odpowiedz
@sezonowiec1:

Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym żeby Polska tak samo upadała. To chyba ten sam poziom co Amerykanie na Twitterze piszący, że polska właśnie upada, bo mamy więźniów politycznych i inna pisowa propaganda xD

Przecież w Polsce co drugi przedsiębiorca, albo rolnik jeździ takimi samochodami xDD o czym ma niby świadczyć to zdjęcie?xDDD
  • Odpowiedz
@peoplearestrange tak oslawione na wykopie Rinkeby w domysle "strefa wojny" tak wyglada... Zwykle mieszkania i raczej tam nie wiele wiecej zobaczysz, przezywasz ze zobaczyles jakies muzulmanki w Sztokholmie? Wiec lepiej nie jedz do Londynu gdzie w jednym miescie mieszka prawie tyle ludzi co w całej Szwecji a populacja muzulmanow to 1.3 miliona, rozumiesz teraz pewne " subtelne" różnice?
  • Odpowiedz