Wpis z mikrobloga

@kamil150794: prezencja robi dużo ale to tylko składowa samej urody. Przypomnij sobie jakieś spotkania lokalnych "polityków" jeżeli nie mieszkasz w wojewódzkich. Przecież tam połowa wygląda jak chłop który założył swój garnitur z 82r i nikt do tego nie przytyka
  • Odpowiedz
@kamil150794: żeby dobrze wyglądać nie potrzebujesz dużo wydać, wybrać się do dobrej fryzjerki albo barberki xD ( jedni powiedzą, że to to samo ale tak wcale nie jest, babeczka do której chodzę #!$%@? takie czary, że później przez 2 miesiące nie widać mi zakoli xD naprawdę jest to game changer) jestem teraz w średniej sytuacji finansowej więc chodzę raz na 2 miesiące 125zł, idziesz do second handu na łupy i możesz
  • Odpowiedz
@kamil150794: Na pewno chodzi o wygląd? Ja myślę, że po prostu wykazujesz taki poziom nieogarnięcia, jaki kwalifikuje cię do pracy na rzeczonym stanowisku. Superiority, które odczuwasz wewnętrznie, nie sprawi, że osoby trzecie wezmą cię za rozsądnego i odpowiedzialnego typa. Z ich perspektywy jesteś na tym samym levelu nieogarnięcia.

Ups, życie zweryfikowało kolejnego lamusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@power-weak ale co chcesz liczyć co już straciłeś? Przecież to bez sensu. Sytuacji czysto że swoim wyglądem nie zmienisz więc warto się z tym pogodzić i szukać nowych szans które możesz jeszcze w życiu otrzymać od losu.
  • Odpowiedz