Wpis z mikrobloga

"Media od lat mowia zeby nie strzelac w sylwestra bo ze glosno. Ja teraz przez zatykanie uszu i sltrzelaniu co najwyzej laserem w sciane boje sie jakiegokolwiek wystrzalu a co dopiero jakiegos wystralu z karabinu. Czy jak boje sie nawet brania wozka w sklepie bo to jest poza moja strefa komportu(mijanie ludzi w alejkach-straszne to jak sie ciezko minac :/ a i glosno krzyczace dzieci tez ciekzo) to moge jakos zmienic kategorie zeby nie isc walczyc na Ukraine? Czy jak mam depresje to bede mogl wyjechac jak kobiety? Jak samochod glosno hamuje to tez sie boje ze szybko wytraca predkosc"
Kolega pyta ogolnie. Nie wiem co mu powiedziec.
#wojna #ukraina #rosja #polska
PABLO__ESCOBAR - "Media od lat mowia zeby nie strzelac w sylwestra bo ze glosno. Ja t...

źródło: depositphotos_224848902-stock-photo-shadows-people-standing-scared-man

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: No w sumie na to wskazywałyby te skandale co wybuchały na Ukrainie/w Rosji co powoływali teraz do wojska inwalidów po jakiś gównobadanich wojskowych konowałów podczas mobilizacji. To znaczyłoby, że ci ludzie albo nie mieli wcześniej klasyfikacji wojskowej, albo właśnie mieli i przeszli ją ponownie przed wdrożeniem do armii.
  • Odpowiedz