Wpis z mikrobloga

@o__0: Nie wiem. Nie bawię w szukanie ludzi, a wszelki szukajki mam wyłączone, nikt obcy do mnie nie piszę, ani ja. Gg używam do kontaktu ze znajomymi. Po prostu mam grupkę znajomych ok. 20-30 osób która została na gg i tam między sobą się komunikujemy. Ale oczywiście każdy z nas ma też inne sociale. Taki sentyment.
  • Odpowiedz
@o__0: w dalszym ciągu korzystam z GG (sentymentalnie) ( ), odświeżyłem sobie GG i czytając archiwalne rozmowy z kumplami z tamtych czasów można poczuć niezłą żenadę, ale też jest przy tym kupa śmiechu i fajny "powrót do korzeni" :D. Ogólnie GG jest świetne i fajnie, że jeszcze istnieje ten komunikator. Zachęcałem znajomych do powrotu na gadu, ale większość zapomniała numerów gg i danych do logowania
  • Odpowiedz
@o__0: numer działa ale nigdy chyba nie daruje sobie, że nie zaakceptowałem w 2018r tego piep&$%&nego regulaminu.... Zero kontaktów i archiwum wiadomości sprzed lat. Z GG korzystałem do ok 2014r.

Nawet mam w folderze z programami portable GG w wersji 8.0 i działa. Reklamy wywalone. Jedynie po włączeniu jest popup z reklamą(sama reklama jest nieaktywna) ale nie wiem jak to wyłączyć.
  • Odpowiedz
@footix: może zaakceptowałem po tym czasie po jakim przepadały kontakty? Nie pamiętam ale loguje się tym numerem i pisze z botem ;).

Chyba założę drugi dla sprawdzenia czy w pełni działa.
  • Odpowiedz
  • 1
@o__0 Pamiętam. Nawet oba, bo kiedyś zostawiłem GG w szkole i oczywiście zapomniałem się wylogować. I było po koncie, więc musiałem założyć drugie.
  • Odpowiedz