Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od jakiegoś czasu noszę #okulary . Zafundowałem sobie specjalne szkła od Rodenstocka, żeby się nie brudziły i łatwiej czyściły. Mimo to nie potrafię ich doczyścić, zawsze coś jest nie tak i po czasie muszę je doczyszczać. Ściereczka z mikrofibry nie ze wszystkim daje radę, domowy sposób na mycie w letniej wodzie i płynem do naczyń też nie do końca działa. Zawsze zostanie jakaś pomniejsza smuga, której nie mogę domyć. Co mogę robić nie tak? A może to takie uroki noszenia oksów? #medycyna #okulista #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja nie wiem jakie mam szkła ale też kłopotliwe i zawsze smugi po ścierkach i mikrofibrach. Jedyne co mi najlepiej działa to chusteczki wilgotne z ZEISS, ale ja je zwijam w taką pseudo kulkę, by krawędzie były schowane i po szkle tak szuram kulistymi ruchami, tylko trzeba szybko bo szybko wysychają.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sprzedam Ci hack: okulary myjesz wodą z płynem i wycierasz do sucha filterm do kawy (takim papierowym). Ręczniki papierowe są właśnie tak projektowane żeby się ścierały, a filtry na odwrót :> Olej te wszystkie dedykowane ręczniki itp, za parę złotych będziesz mieć zapas filtrów na lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz