Wpis z mikrobloga

Anna 25 Kraków, małopolska

Zgłoszenie 49021b4fa67b51f6 z dnia 2024-02-29 20:27:36

Imię: Anna
Wiek: 25
Miejscowość: Kraków, małopolska

Kim jestem?
Hejka, jestem raczej introwertyczką ale lubię spędzać czas z innymi ludźmi. Lubię długie wieczorne spacery, nie ruszam się z domu bez słuchawek, mam dwa zwierzaki: szynszyla i chomika. Chętnie obejrzę jakiś horror, dramat, dokument lub thriller. Czytam książki głównie związane z psychologią i medycyną. Mam dystans do siebie, jestem dość bezpośrednia, nie toleruje kłamstwa, mataczenia i zdrady.

Wygląd
Mam czarne długie włosy, zielone oczy, nad sylwetką pracuje. Mam 166cm wzrostu, kolczyki mam tylko w uszach.

Zainteresowania
Medycyna, psychologia, psychiatria, historia, muzyka, kryminalistyka

Czego oczekuję?
Idealnie by było gdybyś miał długie włosy/dredy. W relacji oczekuję wyrozumiałości, empatii, czułości i szczerości. Oczywiście wszystko z wzajemnością.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wieczorny spacer lub przejażdżka autem, wspólne słuchanie muzyki lub obejrzenie jakiegoś ciekawego filmu przy winie i pizzy lub sushi. W sumie to wszystko jest do uzgodnienia wspólnie, mogę się dostosować do Twojej propozycji.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub: chciałabym, obojętne czy kościelny czy cywilny
dzieci: może w przyszłości, nie mówię nie ani nie mówię tak
używki: toleruje

Kontakt: wykop, snapchat: [cardi_1998], discord: [BaCardi]

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow,malopolska #mirabelkaszukamirka
  • 4