Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Zrób formę/wynik przy robocie na 4brygadowce, ostatnie 2 miesiące przycisnąłem deczko bardziej niż zwykle, nie #!$%@? się - nigdy się nie #!$%@? w sumie, ale przykładałem się bardziej niż zwykle i dzisiaj rano jak wstałem do roboty to w głowie kołowrotek i chodziłem jak #!$%@?, podejrzewam, że to z przemęczenia i organizm się zbuntował. Tu by trzeba zwolnić się z roboty i zająć się treningiem, albo wbić na bombę już, bo #!$%@? z tego będzie jak dalej tak pójdzie.
  • 5
  • Odpowiedz
@XYZ91 wydaje mi się, że za mało jesz. zawroty głowy to typowy symptom, kiedy się jest na redukcji i brakuje tych kalorii. jak dobrze i dużo jesz i dobrze i dużo śpisz, to nawet pracując na zmiany da się ogarniać trening naturalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@wariath: Nie licze kalorii, głodny nie chodzę, ale wyspany też nie, pierwszy raz w życiu mi się tak zrobiło. Wiem, że się da ogarnąć ale organizm się w końcu zbuntuje i musi sobie dać więcej odpoczynku też z wiekiem, zobaczymy co będzie dalej, ale lepiej to już chyba było xD
  • Odpowiedz
@XYZ91 prawdziwy problem będziesz miał jak do tego dojdz dzieciak. Jak nie miałem dzieciaka i robiłem na 4vrygadowce to po prostu większość dnia spałem bo nie było mi szkoda czasu. Teraz to nawet na sen brakuje ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@boso_przez_wykop: To będzie już wgl #!$%@?, mam tego świadomość. Ale to co mi się robiło przez 2dni to masakra, jutro mam wizytę u neurologa ale podejrzewam, że to jest od kręgosłupa, który już mam #!$%@? pięknie tez
  • Odpowiedz