Wpis z mikrobloga

@Selvanas: z bmi wynika że masz 186 wzrostu?
też mam tyle wzrost i waga na dzisiaj :D
jak wyglądasz przy tej wadze? u mnie to już pewne zarysy mięśni brzucha widać, ale niestety boczki też niczego sobie xD
@heniek_8: @OrzelBielik to nie jest maruda przemądrzały tylko osoba co się nie zna, a się wypowiada. Przy 100kg zrzucać 5kg miesięcznie to efektu jojo nie bedzie, poza tym są sposoby żeby efektu jojo nie byłoby tylko ten gość pewnie jak schudł to zaczął jeść od razu 2x więcej i o jezu efekt jojo jak się stało? XD
Przy 100kg zrzucać 5kg miesięcznie to efektu jojo nie bedzie


@Alcadent: to też nie jest prawda, bo to sa sprawy niezależne - efekt jojo będzie wtedy kiedy odchudzanie potraktujemy jako projekt z celem końcowym a potem odwrót do starych zwyczajów
każdy z nas ma ciotkę która się odchuda, a potem znowu tyje - ale nie dlatego że się za szybko odchudza, tylko że dla niej dieta to jest krótkotrwała przerwa od
@OrzelBielik jeżeli w głowie zaszły zmiany i ktoś umie się pilnować to będzie git. Ja w 26 tygodni schudłem 26 k: z 92 spadło na 66. Co prawda potem trochę odbiło ale do maksymalnie 72. W dniu 30 urodzin ważyłem 68kg. W gimnazjum na bilansie trzynastolatka ważyłem 77 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OrzelBielik: hehe już po tym komentarzu stwierdzam, że prędzej czy później wrócisz do ulanstwa i to takiego potężnego jak tylko trafią ci się w życiu gorsze chwile
„Trochę odbiegłeś z michą” xD
Trochę to znaczy zjeść sobie dwa razy w miesiącu fast fooda czy opakowanie ptasiego mleczka a ty pewnie przez miesiąc zacząłeś się kompulsywnie objadać
@RudyZibi opinia kolegi #!$%@? od kakadu lata mi koło pompy 😃 uwielbiam takich internetowych frajerów co zawsze musza się wpierodlic do dyskusji nie mając nic merytorycznego do powiedzenia. Ja w przeciwieństwie do ciebie ćwiczę regularnie i trzymam miche. Ciebie to pewnie strach na żywo zobaczyć