Wpis z mikrobloga

@cwlmod @Nick_Login

@Nie_bede_mial_zony: Z północnej do południowej Szwajcarii jest 200 km. Z Trójmiasta do Krakowa 500 km. Poza tym takie narody jak Szwajcarzy czy Kanadyjczycy żyją pod butem władzy. Niby cywilizacja, ale co to za życie.


A z Nowego Jorku do Seattle jest 4,5tys.km i wszystkie stany mają mniejszą prędkość dozwoloną na autostradzie niż Polska. Co w związku z tym?
Wolność dla Polaka robaka: móc #!$%@?ć po drogach publicznych
@cwlmod: jakbym miał pewność, że poganiacze (jak ostatnio ten z bmw czy mercedesa), którym przeszkadza, że ktoś wyprzedza z prędkością poniżej limitu (a nierzadko z prędkością poniżej której oni by sobie życzyli jechać) to będzie jakiś promil na drogach to może mógłbym na to pójść. Ale z pewnością najpierw by musiał być jakiś rok, dwa testowe. Jak dalej będzie patologia na drodze to wówczas za karę wracamy do limitu 130 km/h
Wolność dla Polaka robaka: móc #!$%@?ć po drogach publicznych


@mlodir: Wolność dla przegrywa życiowego takiego jak ty: "Ważne żeby lepsi ode mnie mieli tak samo jak ja" xD
@Nie_bede_mial_zony: Potwierdzasz moją opinię, że większość instruktor to totalne kaleki. Macie zryte banie, bo wydaje wam się że wy potraficie dobrze jeździć (a jesteś niewiele lepsi od swoich kursantów), natomiast cały czas widzicie jak ludzie bardzo nieogarniają bo są na kursie.

Moja żona 10 lat nie jeździła, ale chciałem by mnie zmieniła na trasie do Włoch. Wziąłem jej 2h z instruktorem i jak dowiedział się, że będzie jechać 300 konnym sportowym
@Nie_bede_mial_zony: Ale do New Seatle te 4.5k robią samolotem. Mało kto tam jeździ dalej niż 300 mil, a ich standard szkolenia i przeglądów jest nieporównywalnie słabszy od naszego. Bardzo słaba analogia

Mamy Niemcy, które udowodniają wprost że nie masz racji, więc z czym ty chcesz dyskutować? xD
jakbym miał pewność, że poganiacze


@Krupier: No tak, ale co mają chamy do normalnych ludzi? Debilowi jak nie ustąpisz w sklepie to ci nawet dziecko zwyzywa i nic z tym nie zrobisz

Ale z pewnością najpierw by musiał być jakiś rok, dwa testowe. Jak dalej będzie patologia na drodze to wówczas za karę wracamy do limitu 130 km/h bo widocznie Polacy nie zasługują na większy.

Ja nie widzę problemu. Szczególnie, że
@cwlmod

>Wolność dla Polaka robaka: móc #!$%@?ć po drogach publicznych


@mlodir: Wolność dla przegrywa życiowego takiego jak ty: "Ważne żeby lepsi ode mnie mieli tak samo jak ja" xD


O #!$%@?, chłopie xD
@cwlmod

@Nie_bede_mial_zony: Ale do New Seatle te 4.5k robią samolotem. Mało kto tam jeździ dalej niż 300 mil, a ich standard szkolenia i przeglądów jest nieporównywalnie słabszy od naszego. Bardzo słaba analogia


Mamy Niemcy, które udowodniają wprost że nie masz racji, więc z czym ty chcesz dyskutować? xD


Przecież 300 mil to właśnie mniej więcej cała Polska wzdłuż lub wszerz xD