Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową? Dziewczyna vibe takiej trochŕ patusiary, ale niby mówi, że planuje studia zrobić. Jest mną bardzo zainteresowana i uprzedzam, nie, nie poleciała na mój status czy kasę, bo poznając się nic o tym nie wspominałem.

Sam mam 26 lat, magistra i dobrą pracę. Nie powiem, trochę będzi mi z tym dziwnie. Zawsze mialem dziewczyny na takim samym poziomie lub podobnym co ja. Tyle dobrze, że chce pracować.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi młodszymi dziewczynami? Dać jej szansę? Czy taki związek ma racje bytu? Da się z tego coś więcej wyciągnąć niż bezmyślne ruchanie?

#rozowepaski #zwiazki #tinder #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 96
@mirko_anonim: a ja może napiszę coś kontrowersyjnego, ale chodząc na randki nie umiałam się dogadać z facetami bez matury czy studiów. Właśnie głównie tacy próbowali ściągać w dół moją ambicję, jeden dosłownie mnie wyśmiewał mówiąc, że ja nic po latach nauki nie mam, a on to ma 6k na rękę w swojej budowlance i żyje jak król. Nie miałabym nic przeciwko związkowi z kimś bez studiów, ale większość spotkanych przeze mnie
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową?


@mirko_anonim: Szukasz współpracownika czy może kobiety z którą założysz rodzinę, będziesz mieć dziecko i zostanie ona w domu, aby tym wszystkim się zająć? Po co miałaby mieć studia? Żeby znaleźć robotę w korpo i w przyszłości zarabiać być może więcej od Ciebie, sprowadzając Cię do roli pantoflarza? Musisz sobie pewne rzeczy poukładać w
@mirko_anonim: jpdr ja się już nie dziwię, że młodzi dzisiaj nie mogą się dobrać, nie zakładają rodzin, nie rozmnażają się i toną w przegrywie. Facet spotyka fajną dziewczynę, z tego co pisze to.mu się podoba, dogadują się, no ale on ma problem, bo ona nie ma gównostudiów, na których niczego nie uczą i mu to zaburza samoocenę chyba. Noż karwa chłopie albo ją kochasz albo nie, a jeżeli kochasz to jej
Nigdy negatywnie nie skomentowałam, że ktoś nie ma matury czy studiów, ale oni chętnie wyśmiewali mnie za moją naukę i studia, chyba żeby samemu poczuć się lepiej.


@piamater: Nie "poczuć się lepiej". Związek pomiędzy kobietą i mężczyzną służy określonemu celowi - założeniu rodziny. Po co facetowi kobieta z ambicjami? Skoro robi wszystko sama, wyuczona, to facet zostałby sprowadzony do roli gadżetu do torebki, a ona przez swoją ambicję nie miałaby czasu
Facet spotyka fajną dziewczynę


@radek-kedar: gdyby to była fajna dziewczyna, to by w to szedł jak w ogień
różnice intelektualne (wykształcenie) i różnice światopoglądowe (trochę patusiara) to może być duży problem
@octogen: no tak, czyli problem leży w tym, że facetowi łatwiej zaimponować prostej dziewczynie bez większych celów i planów w życiu, zamiast spełniającej swoje ambicje dziewczynie. Czyli to o to chodzi xD A jakaś rywalizacja i ściganie się to już Twoje dopowiedzenie, do głowy by mi nie przyszło żeby kogokolwiek stawiać w pozycji do rywalizacji.