Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową? Dziewczyna vibe takiej trochŕ patusiary, ale niby mówi, że planuje studia zrobić. Jest mną bardzo zainteresowana i uprzedzam, nie, nie poleciała na mój status czy kasę, bo poznając się nic o tym nie wspominałem.

Sam mam 26 lat, magistra i dobrą pracę. Nie powiem, trochę będzi mi z tym dziwnie. Zawsze mialem dziewczyny na takim samym poziomie lub podobnym co ja. Tyle dobrze, że chce pracować.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi młodszymi dziewczynami? Dać jej szansę? Czy taki związek ma racje bytu? Da się z tego coś więcej wyciągnąć niż bezmyślne ruchanie?

#rozowepaski #zwiazki #tinder #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 96
@lexico: chłopie, o jakiej młodszej? Wskaż mi miejsce w którym użyłam słowa "młodsza" XD Nie umiesz czytać, nie zapoznasz się z całą dyskusją, trafiasz na komentarz jakiejś kobiety i wylewasz w jej stronę swoje żale- kto tu ma problemy z emocjami i kompleksami? xD
Jak chcesz z kimś rozmawiać to z łaski swojej nie wkładaj komuś do ust słów, których nigdy nie wypowiedział, bo to co najmniej żałosne.
@MCbT_00 Jaka jaskinia skarbie? Ta w której pisałaś swój "doktorat, publikacje naukowe", czy ta, z której nadajesz swoje histerie bo od "ok 8 roku życia masz wstręt do dzieci, bo musiałaś się zajmować rodzeństwem"?
Chryste, chciałabym zobaczyć wasze twarze i postury. Myślę że nawet jako "skisła, zepsuta, przeorana" 35 latka bym się nie porwała ... O waszym intelekcie i podejściu do życia nie wspominając.
Człowieku Ty szukasz sprzątaczki, inkubatora I kucharki za darmo z dodatkową funkcją podbijania ego jaśnie pana.
A z racji tego że już po dobranocce i wszystkie dzieci poszły spać...dobranoc:)
Człowieku Ty szukasz sprzątaczki, inkubatora I kucharki za darmo


@MCbT_00: "Za darmo"? A co, chciałabyś aby Twój konkubent Ci za to płacił? Wypowiedź mocno neurotyczna i materialistyczna, niemniej również życzę dobrej nocy ;)
@octogen: Jezu co za frustracja...mimo wszystko jestem jakoś na swój sposób spełniona i szczęśliwa. Może mam mniejsze lub większe problemy lecz nie wpiepxxam się w życie innych i nie skaczy się że mnie tyle jadu i nienawiści
lecz nie wpiepxxam się w życie innych i nie skaczy się że mnie tyle jadu i nienawiści


@MCbT_00: Ja również nie. Odpowiedziałem na wykop, potem w międzyczasie jedna mirabelka żaliła się na swoje niepowodzenie uczuciowe, to poczułem się w obowiązku jej to wytłumaczyć - gdzie tu "jad i nienawiść", oprócz wypowiedzi na Twoim wykopowym profilu i wyzwania mnie od jaskiniowców? Świat nie kręci się wokół Ciebie i gratuluję, że znalazłaś partnera
@radek-kedar xDDD wy trollujecie?
Tak, mozna skończyć studia i wylądować w biedronce, czy w mcdonaldzie, ale dzięki studiom możesz być lekarzem czy np. prawnikiem. Jak to osiągniesz, bez tego ,,gówno" papierku?

Nawet w byle jakim korpo bez ,,papierka" jesteś skreślony. Uważacie, że studia są niepotrzebne, bo sami ich pewnie nie macie, albo skonczyliście gowno kierunek i wylądowaliscie na kasie w lidlu. Ja wybierając studia wiedzialem kim chce być i pracuje w szpitalu,
@technojezus: ja mówiłem o gównostudiach a nie o studiach medycznych. Ale jak widać po twoim wpisie nawet dobre studia medyczne nie chronią przed zepsuciem i podłością. Jak człowiek, który pretenduje do bycia wykształconą osobą na poziomie może doradzać takie nieetyczne obrzydliwe moralnie zachowania, że "można się pobawić a potem rzucić". Ty się swoją kuśką pobaw a nie czyimiś uczuciami, medyczny buraczku ćwikłowy.