Wpis z mikrobloga

Marszałek Sejmu RP Szymon Hołownia powiedział:
Jeśli żołnierze z kraju NATO, choćby jednego kraju członkowskiego NATO, zostaną zaatakowani lub zabici na terytorium ukrainy w tej wojnie, będziemy musieli potraktować to jako atak na cały Sojusz, nawet jeśli stanie się to na Ukrainie. Będziemy musieli udzielić zbiorowej odpowiedzi. NATO jest jak braterstwo, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Dlatego omawiamy tę kwestię.

https://kyiv24.news/news/u-polshhi-zayavyly-shho-prysutnist-soldativ-nato-v-ukrayini-tilky-pogirshyt-sytuacziyu

Czy Twoim zdaniem Hołownia..

#ukraina #wojna #rosja

.....

  • ...zdecydowanie ma racje 25.0% (227)
  • ...raczej ma racje 11.0% (100)
  • ...raczej NIE ma racji 16.3% (148)
  • ...zdecydowanie NIE ma racji 40.6% (369)
  • Nie wiem, nie mam zdania. 7.0% (64)

Oddanych głosów: 908

  • 22
  • Odpowiedz
@Pawaello1 to nasza wojna - trzeba pseudopolaczków oddzielić od normalnych obywateli RP. Im szybciej to nastąpi tym lepiej dla Ojczyzny, a tych pseudopolaczków to wysłać tam, gdzie się nadają - za Wołgę
  • Odpowiedz
@Pokojowa: moim zdaniem Hołownia przygotowuje grunt pod wysłanie żołnierzy krajów NATO do pilnowania białoruskiej granicy aby żadnemu kacapowi nie przyszło do głowy, żeby źle po pijaki wpisać koordynaty. Wtedy będzie można ściągnąć ukraińskich żołnierz z tego odcinka frontu i bić kacapa dalej.
  • Odpowiedz
A kim on jest? marszałkiem państwa które ma papierowa armię a wypowiada się co najmniej jakby polska miała projekcje siły podobną do Stanów Zjednoczonych a w rzeczywistości to z koszar nie wyjadą
  • Odpowiedz
  • 5
@Pokojowa ja #!$%@?, oczywiście konfiarze, potomkowie husarzy, najwięksi patrioci pierwsi mają zbroje obsraną xDDDD, a do płakania że nikt Polsce nie pomógł w to lat temu to pierwsi ha tfu
  • Odpowiedz
@Pokojowa: Ukraina nie jest w NATO, toczy się tam wojna. Jaka jest podstawa do zbiorowej odpowiedzi jeśli jakis kraj przez swoje widzimisie wysłał tam żołnierzy na odstrzał.
  • Odpowiedz