Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, doradzilibyście jaki sprzęt kupić do domu do ćwiczeń? Mam budżet na ten moment około 1000 zł. Chciałem kupić ławeczkę, gryf, 2 hantle i parę talerzy obciążenia, ale nie wiem czy w tej cenie zmieszczę się z jakimś dobrym sprzętem. Macie coś sprawdzonego co byście mogli polecić w tej cenie? Ewentualnie może jakiś lepszy zestaw do którego musiałbym trochę dozbierać? Ławeczek po necie idzie znaleźć dużo ale często mają wagę do 200 kg, jak ja sam ważę 110 to nie wiem czy jest to sensowny wybór.
#mirkokoksy #silownia #cwiczymyrazem
  • 13
  • Odpowiedz
@Dorszowy Zależy czym ci się lepiej ćwiczy, ja bym chyba wziął sztangę jakbym miał brać tylko jedno.
Z ławeczką regulowaną to naprawdę dużo można zrobić. Poręcz do dipów też mały wydatek a daje dużo możliwości zwłaszcza z ciężarem własnego ciała.
Hantle to idealnie bym chciał regulowane ale to już miliony monet
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch właśnie też o regulowanych myślałem, wydawało mi się że wyjdą taniej niż gryf ale może faktycznie gryf lepiej by wyszedł.. handle zawsze dokupić można. No a poręcz do dipów na start mi się nie przyda, parę lat nie ćwiczyłem i nie udźwignę swojej wagi
  • Odpowiedz
@Mirkosoft Mi się po prostu lepiej ćwiczy, bardziej stabilnie. Nie mam też na tyle ciężarów żeby np. robić wyciskanie hantlami, 80kg na nie nie wsadzę na przykład
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch @Mirkosoft A ławeczkę sprawdzoną dobrą znacie może jakąś? Jak już będę miał wybraną ławkę to zobaczę ile zostanie mi na całą resztę i też łatwiej będzie podjąć decyzję co do reszty sprzętu
  • Odpowiedz
@Dorszowy Nie wiem ale kup żeby miała opcję regulacji na skos bo ja mam tylko płaską i teraz żałuję. Zawsze to więcej opcji a cenowo chyba podobnie
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch tą widziałem i wysyłałem kumplowi, który jest trenerem personalnym. Mówi że miał taką i żeby nie brać innych niż te najprostsze, bo te pierdoły typu modlitewnik, to do rozpiętek itp. jest nie do używania.
  • Odpowiedz