Wpis z mikrobloga

@mirkobiniu: Dlaczego? Myślisz że latali sobie bez kontroli ATC? xD
Nie no dobra, uważałeś że cessna zrzuca paliwo, więc wiem że się nie interesujesz lotnictwem.

Jeśli chodzi o konflikty centrum Łodzi i lotnictwa, to działa w druga stronę, problem jest postawić tam wieżowiec bo PŻL nie bardzo chce wydawać zgodę ze względu na ścieżkę podejścia do Lublinka
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek no interesowac się nie interesuje, ale wiem że zrzucanie paliwa to też może być poprzez spalania go w latanie w kółko, niekoniecznie fizycznie z baków. Aż takim laikiem to nie jestem
  • Odpowiedz
zrzucanie paliwa to też może być poprzez spalania go w latanie w kółko, niekoniecznie fizycznie z baków


@mirkobiniu: no ale jak pisałem wcześniej tego samolotu, jak większości biznesowych jetów nie da się przeciążyć paliwem, spoczko to nie atak, po prostu stwierdzenie faktu że się nie interesujesz.

Podsumowując chłopcy mieli fantazje i sobie zrobili impreze nad pietryną zamiast na pietrynie
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek hahaha spoko. Fajnie było sobie go obejrzeć, dwa razy coś przeleciało to wszedłem od razu na Flightradar24. Czyj to w ogóle samolot jest? Jeśli możesz powiedzieć oczywiście
  • Odpowiedz