Wpis z mikrobloga

@Stalionnn: tak właściwie to różnica jest ~450zł netto

ja ciągle śledzę ceny tesli X plaid, jest różnica ok. 20.000zł netto ( ͡° ʖ̯ ͡°) a potem DODATKOWO mają niższy vat, więc różnica brutto jeszcze większa
  • Odpowiedz
@Elberus: Na papierze iphony wychodzą gorzej bo mniej ramu i cpu, ale one #!$%@? działają. Świetnie się zgrywają w ekosystemie Apple, są długo wspierane przez producenta.
  • Odpowiedz
@Elberus: Pro to nie jest najdroższy model tylko upośledzony telefon dla nikogo. Faktycznie najdroższy model robi 14 godzin na ekranie, nie grzeje się. A co do iOS to jeszcze w życiu nie widziałem, żeby iPhone się zawiesił, a androidy jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@sexlord: ok, ale powiedz mi jakim cudem 4GB to odpowiednio dużo chociażby na przeglądanie stron jak sam wykop bierze 2GB
a gdzie system i inne aplikacje
  • Odpowiedz
@Elberus: Inne zarządzanie pamięcią. Inny system. na iOS nie potrzeba 2gb ramu żeby odpalić wykop. Ja korzystam z 8Plus co ma 3GB ramu i nie widzę problemu z wydajnością. Dlatego nie można przekładać 1:1 ram iOS vs android czy macOS vs Windows.
  • Odpowiedz
@sexlord: czyli przeglądarka safari appla w porównaniu do każdej innej to jest jakaś metafizyka skoro da radę przeskoczyć programistów wykopu, tak?
  • Odpowiedz
@Elberus: Programistów wykopu to i małpa przeskoczy. Nawet normalnie wydajnościowo działa aplikacja wykop na iOS. Metafizyka nie, ale iOS wie na jakim sprzęcie działać będzie i można system pod ten sprzęt zoptymalizować i sprzęt pod system. Androida uruchomisz na wszystkim i ilość kombinacji komponentów jest spora dlatego nie są możliwe takie optymalizacje lub nie opłacalne dla producentów sprzętu. Odpala się jako tako i można sprzedawać. Dlatego na Custom romach starsze sprzęty
  • Odpowiedz
@sexlord: ale ja nie mówię o dedykowanej aplikacji bo nie zamierzam się bujać z kolejnymi błędami w oddzielnych aplikacjach przeznaczonych na każdą stronkę ze śmiesznymi programistami.
mi chodzi o przeglądarkę.
  • Odpowiedz
@Elberus: Ale co ty się pytasz czy iPhone się zacina na tym 4gb? Czy co? Nie, nie zacina się i wszystko dobrze działa w tle.

Ekran możesz #!$%@?ć, można dodać że w tym telefonie jest ta starsza wersja USB C też xD Ale czepianie się ramu po tylu latach w iphonach to kuriozum. Gdzie w androidzie musisz się tym przejmować ile tego ramu będziesz mieć, a w iPhonie to po prostu
  • Odpowiedz